Internautų kritikuota Alytaus eglutė sulaukė tūkstančių pagyrų ir susižavėjimo šūksnių

, Daina Baranauskaitė
Internautų kritikuota Alytaus eglutė sulaukė tūkstančių pagyrų ir susižavėjimo šūksnių
Preėjusį šeštadienį Alytaus Rotušės aikštėje būriavosi šimtai alytiškių ir miesto svečių. Po įspūdingos šventinės programos įžiebta internautų kritikuota eglutė, kuri dabar sulaukia vis daugiau pagyrų, mat, be to, jog yra puošta rankų darbo dekoracijomis – skaidria plėvele, – yra ypatinga ir tuo, kad galima patekti į jos vidų.
Alytiškiai ir miesto svečiai – nuo mažiausio iki senjoro – atvyko pasižiūrėti žadėtos įspūdingos programos, pavadintos „Kur dingo Kalėdų senelis“, bei žaliaskarės įžiebimo. Prie senelio paieškų prisidėjo ir mažieji nykštukai iš šokių studijos „Rūta“.
Smagiomis ir nuotaikingomis dainomis džiugino alytiškių choras „De Žavu“, vadovaujamas Astos Pilypaitės.  
Teatralizuotoje Kalėdų senelio paieškoje žiūrovų akis traukte traukė ugnies šou. Taip pat dėmesį prikaustė ledo šou – scenoje paslaptingas vyriškis su pjūklu iš ledo luito išpjaustė Kalėdų senelį. Teatralizuotos Kalėdų senelio paieškos baigėsi sėkmingai – jis buvo surastas. Renginį vainikavo įžiebta Kalėdų eglė. 
Po įspūdingos šventinės programos, įžiebus internautų kritikuotą eglutę, kalbinti alytiškiai sakė esantys sužavėti programa ir gyrė eglę, kuri puošta rankų darbo dekoracijomis – skaidria plėvele.
„Atvykome čia su vaikais ir anūkais. Tikrai graži šventė. Ir labai susižavėjome eglute“, – kalbėjo alytiškis Petras. Kalbinta miesto gyventoja Elena sakė, kad šiais metais eglė gražesnė negu praėjusiais. „Kai pernai įžiebė, irgi buvo graži. Tačiau šiemet ta šerkšno imitacija, tie ledo spygliai tikrai įspūdingi“.
Anot eglės kūrėjos Jolantos Šmidtienės, šiais metais Alytaus eglutės nepuošia nė viena pirkta dekoracija – viskas buvo gaminta specialiai miestui, eglės puošimo darbus atliko net 10 žmonių, kurie plušėjo visą savaitę.
Zenono Šilinsko nuotraukos

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)