Įtariama, kad buvusio vaikų darželio patalpas padegė pokštaudami vaikai

, Daina Baranauskaitė
Įtariama, kad buvusio vaikų darželio patalpas padegė pokštaudami vaikai

Įtariama, kad buvusio vaikų darželio patalpos padegtos tyčia.

Sekmadienio vakarą gaisras kilo vaikų darželyje Alytuje. Bendrasis pagalbos centras pranešė, kad 20 val. sulaukė skambučio, jog Alytaus mieste, Vilties gatvėje, dega vaikų darželio pastatas.
Dalyje buvusio vaikų darželio „Eglutė“ pastato įsikūrusi organizacija „Gelbėkit vaikus“. Kita dalis kol kas laisva, remontuojama, planuojama ją išnuomoti. Po savaitgalio, ankstyvą pirmadienio rytą, savivaldybės Turto valdymo ir verslo skyriaus specialistai bei butų ūkio atstovai užsuko į kol kas nenaudojamas patalpas ir apžiūrėjo sekmadienį kilusio gaisro padarinius. Kiek po 20 valandos Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Alytuje, Vilties g. 12, dega buvusio vaikų darželio pastatas. Į iškvietimą išsiųstos Alytaus ugniagesių pajėgos. 
„Šį savaitgalį įvyko tikrai nemalonus įvykis. Kaip įtariama, tyčinis padegimas. Viduje akivaizdūs tyčinio padegimo požymiai. Veikiausiai vakarais lauke rinkosi asmenys, kurie ir padarė žalos mūsų pastatui“, – kalbėjo Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėja Auksė Juonienė. 
Ugniagesiai įtaria, kad patalpos buvo padegtos, tačiau šią versiją dar turės patvirtinti tyrėjai. Netgi keliamos versijos, kad tai galėjo padaryti nepilnamečiai.
„Nuostolius dar nustatinėjame. Pastatas šiuo metu eksploatuojamas tik iš dalies, mat viename iš korpusų įsikūrusi organizacija „Gelbėkit vaikus“. Tačiau šiuo metu remontavome nenaudojamas patalpas, norime jas išnuomoti“, – kalbėjo savivaldybės atstovė. 
Svarstoma galimybė įrengti stebėjimo kameras, mat tai ne pirmas panašus incidentas prie šiuo metu nenaudojamų buvusių vaikų darželio pastatų. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)