Per Jonines sumuštas „Tarzanijos“ lankomumo rekordas

, Alius Mikelionis
Per Jonines sumuštas „Tarzanijos“ lankomumo rekordas

Per Jonines oras nenuvylė.

Nors dažniausiai geru oru per Jonines pasidžiaugti negalime, tačiau šįsyk buvo išimtis. Ilgiausią dieną ir trumpiausią naktį, kitaip dar vadinamą Joninėmis, švęsti nuotykių parke „Tarzanija" susirinko žmonių ne ką mažiau nei į prieš savaitę vykusį Alytaus miesto gimtadienį. 
Joninių šventę nuotykių parke pradėjo rajono meras Algirdas Vrubliauskas, kuris Joninių vakarą keliavo su savo komanda po Alytaus rajono miestelius ir trumpam užsuko į „Tarzaniją“. 
Tūkstantinės minios laukė organizatorių paruošta kultūrinė programa. Scenoje buvo galima išvysti vis dar populiarų Alytaus chorą „Dežavu“. Šventei įsibėgėjus, tūkstantinė dzūkų minia šėlo kartu su žemaičiu Žilvinu Žvaguliu ir „Ex Combo“
Švenčiant Jonines, nepamirštami ir senieji papročiai, tokie kaip paparčio žiedo ieškojimas, vainikėlių pynimas. Merginos juos pynė, o vėliau paleido į Nemuną.  
Per Jonines uždegamas laužas. Jis simbolizuoja sveikatą ir laimę. Alytaus rajone Joninės vyko abiejose Nemuno pusėse, toje pačioje pusėje kaip „Tarzanija“ esančiame Miroslave, Simne, o sekmadienį – ir Santaikoje, dešiniakrantėje pusėje šventė Alovė, Nemunaitis ir Pivašiūnai. Po ilgos pertraukos Joninių vakaras grįžo į I Alytų, kur vien savo pajėgomis ir kukliomis lėšomis, tačiau ėmė ir surengė vietos bendruomenė. Alytaus oro klube susirinkusiems koncertavo popgrupė iš Australijos „Josh Johnstone Band“.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)