Joninių savaitgalis: Alytaus apskrities keliuose ir žūtys, ir į avarijas patekę nepilnamečiai

, Alius Mikelionis
Joninių savaitgalis: Alytaus apskrities keliuose ir žūtys, ir į avarijas patekę nepilnamečiai

Skaudi nelaimė Mikabalių kaime (Lazdijų r.).

Savaitgalį Kelių policijos skyriaus pareigūnai skubėjo iš vieno eismo įvykio į kitą: fiksuota ir sudaužytų automobilių, ir sužalotų žmonių, o vienas eismo įvykis baigėsi žūtimi. 
Sekmadienio vakarą apie 22 valandą Lazdijų rajone, kelyje Seirijai–Avižieniai, kaktomuša susidūrė du automobiliai. Nelaimė įvyko, kai 33 metų „Audi 80“ vairuotojas išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir rėžėsi į automobilį „Mazda 5“. Pirminiais duomenimis, automobiliu „Audi“ važiavo šešių asmenų kompanija. Nelaimės metu žuvo avarijos kaltininkas, sužalojimus patyrė trys kartu važiavę asmenys. Nukentėjo ir „Mazda 5“ vairuotojas bei kartu važiavusi keleivė. Jais rūpinasi medikai. Pirminiais duomenimis,  „Mazda 5“ važiavusių asmenų gyvybei pavojus negresia, nuo sunkesnių sužalojimų juos išgelbėjo išsiskleidusios oro pagalvės. Ar žuvęs avarijos kaltininkas vairuotojas buvo blaivus, paaiškės, kai bus ištirtas jo kraujo mėginys. Dėl ko įvyko skaudi nelaimė, aiškinasi pareigūnai. 
Dar dviejų jaunų žmonių kompanijos pateko į avariją Alytaus rajone, netoli Luksnėnų kaimo. Nelaimė įvyko sekmadienio vakarą apie 20 valandą. Automobilis BMW ketino sukti į netoli Luksnėnų esančius sodus. Aštuoniolikmetis vairuotojas, sukdamas į kairę, sustojo praleisti tuo metu tiesiai važiuojančių automobilių. Nuo Alytaus atlėkęs aštuoniolikmečio vairuojamas „Audi 80“ rėžėsi į automobilio BMW galinę dalį. Eismo įvykio metu nukentėjo trys nepilnamečiai „Audi“ keleiviai, kuriems nuo 16 iki 17 metų. Jaunuoliai gydomi Kauno klinikose ir Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje. Abu automobiliai sudaužyti nepataisomai. Kokiu greičiu važiavo aštuoniolikmetis, tiria kelių policijos pareigūnai. Maždaug dvidešimties metrų stabdžių žymės, likusios kelyje, rodo, kad greitis galėjo būti nemažas, tačiau net ir po stabdymo smūgio būta labai stipraus. BMW pastumtas apie 30 metrų. Kaip redakciją informavo Alytaus apskrities VPK Kelių policijos skyriaus viršininkas Andrius Rupeikis, avarija galėjo įvykti dėl vairavimo patirties stokos. Minėtas aštuoniolikmetis jau buvo baustas ir už viešosios tvarkos, ir už kelių eismo taisyklių pažeidimus, tačiau tie pažeidimai nėra grubūs.
Tai buvo ne eilinis savaitgalis, prisipažįsta policijos pareigūnai, nors tam ir buvo iš anksto ruošiamasi, skaudžių nelaimių išvengti nepavyko. Joninių savaitgalį užregistruota 10 įskaitinių eismo įvykių. Iš jų keturi dėl neblaivių vairuotojų kaltės. Devyni žmonės patyrė sužalojimus.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)