Kalėdų senelis papasakojo, kokių dovanų nori vaikai

, Alius Mikelionis
Kalėdų senelis papasakojo, kokių dovanų nori vaikai

Susitikimai su seneliu vyksta kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 16 val.

Įžiebus pagrindinę Alytaus miesto Kalėdų eglę, kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį čia lankosi Kalėdų senelis ir jo palyda. Kaskart jo laukia daugybė mažųjų alytiškių, norinčių pasakyti išmoktą eilėraštį, o už tai senelis atsidėkoja saldainiais ir dėmesiu.
Kol senelis bendrauja su vaikais, jo palyda veltui laiko negaišta – veikia Kalėdinis paštas, kur registruojami vaikų norai. Per Kalėdas bus išrinkti penki laimingieji, kurių norai bus įgyvendinti.
„Vaikai prašo įvairiausių dovanų. Prašo augimo saldainių, atminties saldainių, mokymosi ir gerumo saldainių, taip pat prašo ir kompiuterio, ir telefonų, dar knygų prašo, kas labai džiugu. Man labai patinka, kai vaikai prašo broliuko arba sesutės“, – prasitarė į Alytų užsukęs Kalėdų senelis.
Jeigu norite susitikti su Kalėdų seneliu ir jo palyda, tai tikrai dar nepavėlavote. Kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 16 valandą bei Kalėdų pirmą ir antrą dienas senelis lauks jūsų prie eglutės Alytaus miesto Rotušės aikštėje.
Alytaus miesto pagrindinės eglės viduje įrengtas linkėjimų ir norų kambarys. Čia – šimtai, o gal tūkstančiai linkėjimų ar prašymų, kuriuos palieka atvykstantys. Prašymai įvairiausi – nuo kailinių iki noro, kad sugrįžtų tėtis.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)