Kam reikalingi šviesoforai, jeigu jie neveikia?

, Alius Mikelionis
Kam reikalingi šviesoforai, jeigu jie neveikia?

Šviesoforas veikia budinčiuoju režimu.

Alytaus mieste susidūrė du lengvieji automobiliai. Avarija  Likiškėlių  ir Santaikos gatvių sankryžoje įvyko antradienio vidurdienį, kai „Hyundai“ išsuko iš šalutinės gatvės ir nepraleido tuo metu tiesiai važiavusio BMW. Transporto priemonės susidūrė. Smūgio būta stipraus – sudaužytas BMW priekis,  kito automobilio – šonas. Laimei, žmonės nenukentėjo.
Abiejuose automobiliuose išsiskleidė oro pagalvės. Pirminiais duomenimis, dėl avarijos kaltas „Hyundai“ vairuotojas, kuris sako, kad sustojęs prieš sankryžą apsidairė, tačiau kai įvažiavo į sankryžą, prieš save išvydo BMW. Anot vairuotojo, „Hyundai“  remontuoti neapsimoka. Penktos klasės BMW automobilio savininkui patirtą žalą padengs draudimas. 
Tai – jau ne pirmas eismo įvykis šioje sankryžoje, kurioje nors ir sumontuota daugybė šviesoforų, tačiau darbo režimu jie neveikia. Avaringa sankryža buvo atnaujinta, kai čia įsikūrė didžiausias Alytuje prekybos centras. Kurį laiką šviesoforai veikė, tačiau vėliau buvo perjungti į budintį, geltono signalo režimą, o avarijų čia – vėl daugiau nei norėtųsi.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)