Keleivinis „Mercedes-Benz“ išvertęs mūrinę tvorą įlėkė į laidojimo namų kiemą

, Alius Mikelionis
Keleivinis „Mercedes-Benz“ išvertęs mūrinę tvorą įlėkė į laidojimo namų kiemą

Mikroautobuse buvo keli keleiviai. (M. R. nuotr.)

Alytuje keleivinis mikroautobusas išvertė mūrinę tvorą ir įlėkė į laidojimo namų kiemą. Nelaimės vietoje prireikė medikų.  
Nelaimė įvyko balandžio 12 dieną 16.09 val., kai lengvasis automobilis „Audi“ važiavo Pulko gatve centro link ir Rūtų gatvės sankryžoje galimai ketino sukti į kairę, bet supratęs, kad kelias iškastas, pasuko į dešinę ir pastojo ta pačia kryptimi važiuojančiam mikroautobusui kelią. Mersedesas kliudė lengvąjį automobilį, metėsi į priešpriešinę eismo juostą, užlėkė ant šaligatvio ir rėžėsi į mūrinę tvorą ir ją išvertęs įlėkė į laidojimo namų „Skausmo užuovėja“ automobilių aikštelę.
Po eismo įvykio vienas keleivis skundėsi nugaros skausmais. Pagalba suteikta mažiausiai dviem asmenims. Didesnės nelaimės išvengta tik per stebuklą, nes iki nelaimės Pulko gatve važiavo vienas automobilis paskui kitą. Be to, vienas automobilis visiškai buvo sustojęs, todėl keleivinis autobusiukas sėkmingai pralėkė tarp mašinų. Per avariją apgadinta ir aikštelėje stovėjusi mašina. Įvykio aplinkybių tyrimą turėtų palengvinti vaizdo kameros, jos užfiksavo nelaimingą atsitikimą. Įvykį tiria Alytaus apskrities VPK pareigūnai. Priminsime, kad Pulko gatvėje darbuojasi vandentiekininkai, keliose atkarpose eismas vyksta viena puse.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)