Keturi lopšelio-darželio „Putinėlis“ vaikai gydomi ligoninėje

, Daina Baranauskaitė
Keturi lopšelio-darželio „Putinėlis“ vaikai gydomi ligoninėje
Šiuo metu keturi lopšelio-darželio „Putinėlis“ vaikai gydomi Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės Infekciniame skyriuje. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad pradėtas tyrimas dėl galimo ūmios žarnyno infekcijos protrūkio.
Informacija maisto ir veterinarijos specialistus pasiekė iš Alytaus visuomenės sveikatos centro. Pranešama, jog keturi 2 metų amžiaus vaikai hospitalizuoti Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Infekcinių ligų skyriuje dėl pykinimo ir skysčių netekimo.
Alytaus apskrities maisto ir veterinarijos inspektoriai operatyviai atliko neplaninį patikrinimą lopšelio-darželio „Putinėlis“ maisto tvarkymo skyriuje, atrinko geriamojo vandens, maisto ruošimo gamybos paviršių plovinių bei maisto produktų mėginius ištirti laboratorijoje. Pirminiais patikrinimo duomenimis, grubių higienos ir maisto tvarkymo pažeidimų nenustatyta, rizikingų produktų ar gaminių į meniu taip pat nebuvo įtraukta, todėl neatmetama tikimybė, kad vaikų negalavimus sukėlė virusinė infekcija. Tyrimas tęsiamas. Laukiama vandens ir nuoplovų tyrimų rezultatų.
Specialistai aiškinasi, ar infekciją galėjo sukelti netinkamas maisto tvarkymas lopšelio-darželio virtuvėje, tačiau neatmeta ir virusinės infekcijos patekimo galimybės.
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)