Keturių Alytaus kultūros įstaigų vadovai dirba be pavaduotojų

, Goda Čiginskaitė
Keturių Alytaus kultūros įstaigų vadovai dirba be pavaduotojų

Buvusi Alytaus teatro direktoriaus pavaduotoja L. Našlėnaitė.

Iš Alytaus teatro direktorės pavaduotojos pareigų savo noru pasitraukė Laura Našlėnaitė. Teatro vadovė Inesa Pilvelytė teigė dar galutinai neapsisprendusi, tačiau greičiausiai keis administracijos struktūrą ir konkurso laisvai vietai neskelbs, naikins šią pareigybę. Pasidomėjus paaiškėjo, kad tai ne vienintelė kultūros įstaiga, dirbanti be vadovo pavaduotojo. Tokia pati situacija Alytaus kraštotyros muziejuje bei Kultūros ir komunikacijos centre. O Alytaus kino teatro vadovas pavaduotojo niekada ir neturėjo.  
Alytaus miesto teatras 2018-uosius pradeda sėkmingu premjeriniu spektakliu „Mažasis princas“. Bilietai sėkmingai perkami, kai kam ir laisvų vietų nelieka. Tiesa, sulig naujaisiais metais neliko ir teatro direktorės pavaduotojos plėtrai ir rinkodarai Lauros Našlėnaitės. Jos pasitraukimas teatro vadovei I. Pilvelytei esą nebuvo staigmena – moteris apie apsisprendimą išeiti pranešė prieš keletą mėnesių, mat baigė sielovados mokslus ir nutarė kurti savo verslą šioje srityje.
Paklausus, ar bus skelbiamas konkursas laisvai teatro vadovo pavaduotojo pareigybei užimti, I. Pilvelytė teigė dar galvojanti, tačiau greičiausiai keis administracijos struktūrą ir ši pareigybė bus panaikinta. Teatre yra tik direktorės pavaduotojas ūkio reikalams. 
Pasidomėjus paaiškėjo, kad tai ne vienintelė kultūros įstaiga Alytuje, kurioje nėra pavaduotojo plėtros, rinkodaros reikalams. Štai Alytaus kraštotyros muziejuje iš pareigų pasitraukus ilgametei pavaduotojai Daivai Bagdonienei, jau ne vieneri metai ši vieta liko neužimta, buvo ne vieno akiratyje kaip patraukli darbo vieta, tačiau direktorė Audronė Jakunskienė nutarė keisti administracijos struktūrą ir panaikino pareigybę. Muziejuje yra tik pavaduotojas ūkio reikalams.
Pavaduotojo kultūriniams reikalams neturi ir laikinoji Alytaus kultūros ir komunikacijos centro direktorė Lina Nalivaikienė. Tiesa, darydamas struktūros pokyčius pavaduotojo pareigybę panaikino dar buvęs direktorius Vidas Simanauskas. Kultūros ir komunikacijos centre nėra net pavaduotojo ūkiui. Čia toks žmogus įvardijamas kaip ūkio skyriaus vedėjas.
Alytaus viešosios Jurgio Kunčino bibliotekos direktorei gal kiek lengviau – ji turi pavaduotoją, yra ir ūkio skyriaus vedėjas. Dar vienoje Alytaus kultūros įstaigoje – Dainavos kino teatre – direktorius Kęstutis Repečka niekada ir neturėjo pavaduotojo, mat tai nedidelė savivaldybės įstaiga.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)