Kodėl apleista miestui dovanota skulptūra, esanti pačioje Alytaus širdyje?

, Daina Baranauskaitė
Kodėl apleista miestui dovanota skulptūra, esanti pačioje Alytaus širdyje?

L. Virbicko skulptūrą „Versmė“ miestui prieš 8-erius metus dovanojo tuometinis tarybos narys, verslininkas G. Jegelevičius.

Alytaus miesto centre esančią skulptoriaus Liongino Virbicko skulptūrą „Versmė“ miestui prieš 8-erius metus dovanojo tuometinis tarybos narys, verslininkas Gediminas Jegelevičius. Kadangi šiandien skulptūra apsamanojusi, lentelė su skulptūros pavadinimu nudaužta, skulptūros fundatorius Gediminas Jegelevičius viešai teikia pasiūlymą: jeigu jo dovana neprižiūrima, atras vietą jo namų kieme.
„Aš pats nemačiau, kad skulptūra neprižiūrėta. Man paskambinę bičiuliai pasiūlė pasižiūrėti, kaip vertinama mano miestui skirta dovana. Įsitikinau, kad skulptoriaus darbas visiškai negerbiamas“, – sakė verslininkas G. Jegelevičius.
Jis teigia, jog šio skulptoriaus darbų turi savo namų kieme. Jeigu skulptoriaus darbas bei dovana miestui nebus vertinama, G. Jegelevičius viešai teikia siūlymą skulptūrą pastatyti savo namų kieme.
„Pamenu, tuomet, maždaug prieš 8 metus, skulptorius eksponavo savo darbus. Miestas norėjo nupirkti, tačiau buvo labai aukšta kaina. Supratęs, kad kažkas negero vyksta, pats asmeniškai susitariau su skulptoriumi ir visas penkias skulptūras nupirkau už ketvirtadalį kainos. Vieną padovanojau miestui. Tačiau jeigu jos nereikia, dovaną galiu perkelti į savo kiemą“, – kalbėjo G. Jegelevičius.
Verslininkas tikisi, kad į jo replikas bus atsižvelgta.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)