Kraupi avarija kelyje Alytus–Vilnius

Kraupi avarija kelyje Alytus–Vilnius

Žuvo jaunas alytiškis.

Penktadienį (vasario 12 d.) apie 13 valandą susidūrė du „Renault“ markės automobiliai, vienas žmogus žuvo, dar keturi buvo sužaloti. 
Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, avarija įvyko apie 13 valandą Jakėnų kaimo teritorijoje (Varėnos r.). Pirminiais duomenimis, 27 metų alytiškio vairuojamas „Renaul Laguna“ išvažiavo į kitą kelio pusę ir rėžėsi į kelininkų automobilį „Reanault Master“, priklausantį Alytaus regiono kelių tarnybai. Juo važiavo kelių priežiūros darbininkai. Avarijos metu nukentėjo autobusiuke buvę keturi kelininkai. Vairuotojui ir šalia jo sėdėjusiam keleiviui nustatyti kojų lūžiai. Trečiam vyrui įtariamas rankos lūžis, o ketvirtas šio ekipažo narys nukentėjo mažiausiai – patyrė tik sumušimų. Trys pirmieji išvežti į ligoninę. 
Lengvojo automobilio vairuotojas žuvo vietoje. Paaiškėjo, jog tai 27 metų Alytaus miesto gyventojas. Po avarijos kelininkai pasakojo, kad jauno vyro automobilis net nestabdydamas rėžėsi tiesiai į jų mikroautobusą. Dėl ko taip pasielgė vairuotojas, aiškinsis ekspertai. 
Eismo įvykio vietoje dirbo gausios policijos ir ugniagesių pajėgos.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)