Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Rugpjūčio 13–19 dienomis Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate užregistruotos 45 nusikalstamos veikos.
 
VAGYS NEPALIKO NET ŠLEPEČIŲ
Rugpjūčio 13 dieną savo apvogtą butą Prienuose rado čia gyvenanti moteris. Vagys pagrobė ne tik vertingus daiktus: kompiuterį, fotoaparatą, du mobiliuosius telefonus „Iphone“, bet ir gėrimus bei moteriškas šlepetes. Prienų miesto gyventoja skaičiuoja nuostolius.
 
„VW PASSAT“ AUTOMOBILYJE – NETIKĖTAS RADINYS
Rugpjūčio 13 dieną netoli Raigardo kontrolės punkto Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai sulaikė lengvuoju automobiliu cigaretes gabenusį Lazdijų rajono gyventoją. Rūkalus jis slėpė mašinos slenksčiuose. Cigaretės aptiktos pakartotinio patikrinimo metu. Iš specialiai padarytų ertmių automobilyje „VW Passat“ pasieniečiai ištraukė 550 pakelių baltarusiškų cigarečių.
Automobilis ir juo gabentos cigaretės laikinai saugomi Druskininkų užkardoje. Pasieniečiai lazdijiškiui pradėjo administracinę teiseną dėl kontrabandos. Už padarytą pažeidimą vyrui gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. litų. Taip pat gali būti konfiskuota jo vairuota transporto priemonė bei cigaretės. Po apklausos vyras paleistas.
 
VOS ATIDARIUS NAUJĄ GATVĘ, ĮVYKO NELAIMĖ
Rugpjūčio 16 dieną apie 13 valandą Normandijos-Nemuno gatvėje susidūrė du automobiliai. Iš šalutinio kelio išvažiavęs „Nissan Almera“ nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio „VW Caddy“. Automobiliai susidūrė. Į įvykio vietą atvyko medikai, kurie į ligoninę išgabeno „Nissan“ keleivę (gim. 1935 m.). „VW“ automobiliu važiavę žmonės nenukentėjo, juos nuo smūgio apsaugojo išsiskleidę oro pagalvės. Abu vairuotojai buvo blaivūs. Nelaimė įvyko tuo metu, kai oficialiai buvo atidaroma Normandijos-Nemuno gatvė. 
 
PATYRĖ DIDELĘ MATERIALINĘ ŽALĄ
Didelę materialinę žalą patyrė Varėnoje registruota įmonė. Rugpjūčio 18 dieną pareigūnams pranešta, kad pasinaudojus uždarajai akcinei bendrovei priklausančia kreditine kortele Italijoje įvairiose degalinėse įsipilta degalų už daugiau kaip 67 tūkstančius litų. Varėnos policija nustatinėja, kas pasinaudojo kortelėmis. 
 
NUKENTĖJO MARŠRUTINIO MIKROAUTOBUSO KELEIVĖS
Rugpjūčio 19 dieną Alytuje važiuodamos maršrutiniu autobusu susižalojo dvi keleivės. Nelaimė įvyko Naujojoje gatvėje, kai maršrutinio autobuso „Renault Master“ vairuotojas bandė išvengti susidūrimo su pėsčiuoju. Vairuotojas staigiai stabdė, dėl to autobusiuke buvusios dvi keleivės patyrė sužalojimus. Moteris teko vežti į ligoninę. Laimei, sužalojimai nesunkūs, po medikų apžiūros jos išleistos į namus.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)