Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga

 

Gruodžio 14–20 dienomis Alytaus apskrities policijos komisariatuose užregistruotos 45 nusikalstamos veikos.
 
PER SAVAITĘ DUKART PASIPRIEŠINTA POLICININKAMS
Per  savaitę atliekant tarnybą nukentėjo du  policijos pareigūnai. Gruodžio14 d. Druskininkų policijos komisariato tyrėjui smogė už plėšimą sulaikytas dvidešimt vienerių vyras.  Pareigūnas į medikus nesikreipė. Priminsime, jog gruodžio 12 d. bandant suimti namuose triukšmavusį vyrą nukentėjo Alytaus apskrities VPK patrulis. Pareigūnui plyšo rankos raiščiai. Dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui pradėti du ikiteisminiai  tyrimai. 
 
METALO SUPIRKTUVĖJE KILO GAISRAS
Gruodžio 16 d. į Pramonės rajoną skubėjo trys ugniagesių automobiliai. Gaisras Pramonės g. 21 esančioje metalo supirktuvėje kilo, kai darbininkas atlikdamas darbus sukėlė kibirkštį. Manoma, jog užsiliepsnojo dažai, kurie ir sukėlė gaisrą. Gaisro metu žmonės nenukentėjo. 
 
MIRTINAS ĮVYKIS STATYBŲ AIKŠTELĖJE
Alytaus policija tiria darbe mirtinai susižalojusio vyro bylą. Nelaimė statybų aikštelėje įvyko gruodžio 15 dieną apie 12 valandą. Daugirdų kaime atliekant stogo remonto darbus paslydo ir iš 7 metrų aukščio nukrito keturiasdešimt vienerių metų Kelmės miesto gyventojas.  Ant statybinių medžiagų nukritęs vyras žuvo vietoje. Manoma, kad įmonėje „VK Projektas” dirbęs vyras nesilaikė darbo saugos taisyklių.
 
MEDIKAMS MESTAS KALTINIMAS KLASTOJUS PARAŠĄ
Alytaus policijoje pradėtas tyrimas dėl galimo parašo klastojimo. Dabar jau mirusios moters sūnus kaltina medikus klastojus parašus. Mįslinga istorija prasidėjo, kai 1935 metais gimusi moteris buvo operuota Alytaus apskrities ligoninėje. Po operacijos praėjus kuriam laikui moteris mirė. Nors ant dokumentų dėl sutikimo operuoti ir galimų pasekmių yra parašas, tačiau mirusiosios sūnus mano, kad tai klastotė. Ši versija sudomino Valstybinio medicininio audito inspekciją. Pareigūnai įpareigoti ištirti parašo autentiškumą.
 
SMURTAS ARTIMOJE APLINKOJE
Nuo šių metų gruodžio 15 d., kai įsigaliojo Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymas, Lietuvoje užregistruotas 471 pranešimas apie galimą smurtą šeimoje. Dažniausiai smurtauja vyrai, tačiau pradėti 5 tyrimai ir dėl moterų smurto. Įstatymas pritaikytas ir Alytaus mieste gruodžio 18-osios naktį motiną žiauriai sumušusiam 24 metų Antano Jonyno gatvės gyventojui. Namuose triukšmavusį vyrą ramino motina, tačiau nesėkmingai. Moteris paskambino pareigūnams, tada vyras pakėlė ranką prieš motiną. Smurtautojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis, pagal naująjį įstatymą, kol vyksta tyrimas, vyriškis privalo išsikelti iš namų ir nebendrauti su motina.
Gruodžio 19 d. Alytuje, viename iš Statybininkų gatvėje esančių daugiabučių, tarp neblaivių namiškių kilo konfliktas. Keturiasdešimt dvejų  vyras griebėsi peilio ir sužalojo savo tėvą (71 m.) bei sumušė motiną (65 m.). Dėl durtinės žaizdos pilve vyras paguldytas į ligoninę. Smurtautojui  nustatytas daugiau kaip trijų promilių girtumas, jis uždarytas į areštinę.
Panašus įvykis tą pačią dieną registruotas ir Lazdijų rajono policijos komisariate. Šešiasdešimt devynerių metų Kučiūnų kaimo gyventoja tvirtina, kad ją sumušė sūnus. 
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)