Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Spalio 1–7 dienomis Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate užregistruotos 45 nusikalstamos veikos.
 
VAGYSTĖS IŠ AUTOMOBILIŲ
Kiek aprimę ilgapirščiai vėl ėmė brautis į automobilius ir iš ten grobti paliktus vertingus daiktus. Mažiausiai dviejų automobilių savininkai, gyvenantys Alytuje, rado apvogtas transporto priemones. Spalio 4 dieną į policiją kreipėsi Alytaus miesto Kaštonų gatvės gyventojas. Vyras rado išdaužtą automobilio „Opel Vectra“ galinį stiklą. Iš automobilio pavogtas stabdžių kaladėlių komplektas. Padaryta turtinė žala nustatinėjama. Tą pačią dieną policijai pranešta, kad įsibrauta į automobilį „BMW 320“. Iš transporto priemonės pavogtas grotuvas, sportinis vairas ir kiti daiktai.
 
NEBLAIVI ŽMONA PEILIU SUŽALOJO SUTUOKTINĮ  
Spalio 4 dieną Varėnoje peiliu sužalotas vyras, įtariama sutuoktinė. Konfliktas kilo Matuizų kaime. Apie 19 valandą neblaivi moteris griebėsi peilio ir dūrė sutuoktiniui į šlaunį. Atvykę medikai suteikė vyriškiui pagalbą, jis gydomas ambulatoriškai. Policija smurtautoją apklausė. Jai nustatytas 1,28 promilės girtumas, sutuoktinis buvo kiek mažiau girtas. Dėl ko kilo konfliktas, nepranešama. 
 
KELYJE NEIŠSITEKO DU VILKIKAI
Spalio 6 dieną Alytaus rajone, kelyje Alytus–Simnas–Kalvarija susidūrė lenko ir lietuvio vairuojami DAF sunkvežimiai su puspriekabėmis. Nelaimė atsitiko, kai dvidešimtmetis lenkas nesuvaldė savo transporto priemonės. Tuo metu dvi sunkiasvorės mašinos bandė prasilenkti ir kliudė viena kitą. Lietuvio vilkikas nulėkė nuo kelio. Nelaimės metu sužalojimus patyrė trisdešimtmetis Lietuvos pilietis. Jis išvežtas į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės reanimacijos skyrių. 
 
PASIENIEČIAI VIS DAŽNIAU SULAUKIA KONTRABANDININKŲ PASIPRIEŠINIMO
Spalio 7 dieną VSAT Varėnos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai Varėnos rajono Panočių kaimo ribose, kelyje Panočiai–Dubičiai, stabdė vienas paskui kitą važiavusius automobilius „Mazda 323“ ir „Volkswagen Passat“. Nuo šios vietos iki sienos su Baltarusija – apie kilometras. Sustabdytas priekyje važiavusio „Volkswagen Passat“ vairuotojas, 22-ejų Šalčininkų rajono gyventojas, pradėjo elgtis agresyviai ir ėmė priešintis pasieniečiams. Šiems teko panaudoti kovinių imtynių veiksmus ir vyrą surakinti antrankiais. Gali būti, kad jis lydėjo paskui važiavusį „Mazda 323“, kurį vairavo 24-erių Alytaus rajono gyventojas. Šis nesipriešino, tačiau automobilyje VSAT pareigūnai aptiko kontrabandos. Bagažinėje ir salone buvo 9 dėžės, iš viso 4500 pakelių cigarečių „Minsk Super Slims“ su Baltarusijos banderolėmis. 
VSAT Varėnos rinktinėje dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 7 metų. Abu vairuotojus pasieniečiai uždarė į areštinę, o jų automobiliai ir kontrabandiniai rūkalai saugomi Varėnos rinktinėje. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)