Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Sausio 7–13 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 51 nusikalstama veika.
 
APSKRITYJE – VAGYSČIŲ IŠ AUTOMOBILIŲ PROTRŪKIS
Sausio 8 d. aštuoniasdešimtmetis pasigedo savo automobilio „Moskvič 412“. Transporto priemonė pavogta iš garažo. Senolis patirtą žalą įvertino 1737,72 Eur.
Sausio 9 d. apie 6 val. ryte pastebėta, kad Lazdijų r., Teizų sen., Verstaminų k., sulaužius durų užraktą, įsibrauta į 53 metų alytiškiui priklausantį automobilį „VW Passat“,  iš kurio pavogta automagnetola „Blaupunkt“. 
Tą pačią dieną apie 17.30 val. 74 metų Lazdijų sen., Karužų k. gyventojas pastebėjo, kad sulaužytos jo sodyboje esančios daržinės durys, o iš viduje stovinčio traktoriaus T-16, nupjovus kuro padavimo žarną, iš kuro bako išleista ir pavogta 20 litrų dyzelino. 
Sausio 10-ąją Alytuje, Lauko ir Statybininkų gatvėse, taip pat siautėjo vagys. Nukentėjo „VAZ“, „Subaru“, „BMW“ markių automobiliai. Vagys daužė automobilių stiklus, vogė magnetolas, automobilių šoninius veidrodėlius, vaistinėles, antenas, o „BMW“ neteko net pavarų perjungimo svirties antgalio.
Sausio 10-ąją vagys neaplenkė ir Simne gyvenančio 44 metų vyriškio. Jie apšvarino jo „Volvo“ markės automobilį. Vyriškis pasigedo magnetolos ir akumuliatoriaus. Įtariamieji nenustatyti. Įvykių aplinkybės tiriamos.  
ATIDAVĖ EURUS
Sausio 8 dieną santaupų eurais neteko 75-erių metų Alytaus miesto gyventoja. Pranešama, kad telefonu paskambinęs nepažįstamas vyriškis apgaulės būdu išviliojo 2 000 eurų.
 
PERĖJOJE PARTRENKTAS SENOLIS
Dar vienas pėsčiasis partrenktas Statybininkų–Volungės gatvių sankryžoje. Sausio 12 dieną apie 18 valandą automobilį „VW Golf“ vairavęs devyniolikmetis nepastebėjo per perėją ėjusio 79 metų vyro ir partrenkė jį. Senolis išvežtas į ligoninę. 
 
NE TEN ATSIŲSTA ŽINUTĖ IŠDAVĖ KONTRABANDININKUS
Alytaus policijoje dirbantis pareigūnas gavo SMS žinutę, kad cigaretės bus prie turgaus. Policininkas apie gautą trumpąją žinutę pranešė Imuniteto skyriaus pareigūnams, kurie sutartu laiku sutartoje vietoje, Alytaus rajone, Kaniūkų kaime, netoli turgavietės, sulaikė 34 metų Alytaus rajono gyventoją, kurio registruota gyvenamoji vieta Šiaurės Airija. Jo vairuojamame „VW Golf“ automobilyje rasta 1 500 pakelių cigarečių, žymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Sulaikytas vyriškis geranoriškai leido apžiūrėti jo gyvenamąją vietą Alytaus rajone, pareigūnai daugiau akcizais apmokestinamų prekių ar kitų daiktų, turinčių reikšmės tyrimui, nerado. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)