Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Sausio 21–27 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 51 nusikalstama veika.
 
MERSEDESE – KONTRABANDINĖS CIGARETĖS
Sausio 22 dieną kelyje Alytus–Varėna–Gardinas stabdytas be šviesų važiuojantis automobilis „Mercedes Benz“. Vairuotojas nepakluso pareigūnų reikalavimui sustoti bei nereagavo į tarnybinio automobilio šviesos ir garso signalus. Gaudynės vyko apie 20 kilometrų. Sustabdžius transporto priemonę paaiškėjo, dėl ko vairuotojas nestojo. Automobilio viduje policininkai rado beveik 4 000 pakelių įvairių cigarečių, pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Dėl kontrabandos gabenimo vyras uždarytas į areštinę. Įvykį tiria policija. 
 
GIRTAS PAREIGŪNAS SAVO JĖGĄ DEMONSTRAVO ŠEIMOJE
Sausio 22 dieną apie 21 valandą policijai pranešta, kad Lazdijuose savo namuose siautėja neblaivus 36-erių metų Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM Lazdijų rinktinės Specialiosios paskirties užkardos vyresnysis specialistas M. Č. Smurtą patyrė 28-erių metų sutuoktinė. Pareigūnui nustatytas sunkus girtumas (2,70 prom.), jis uždarytas į areštinę.
 
ANT TILTO UŽPULTA MOTERIS
Sausio 25-osios naktį užpulta 1976 metais gimusi moteris. Jaunuolis priėjo iš nugaros ir perrėžė nenustatytu aštriu daiktu alytiškei rankos smilių. Nukentėjusioji kreipėsi į medikus, Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Priėmimo skyriuje nustatyta piršto pjautinė žaizda, galimai perpjauta sausgyslė. Užpuolimas įvyko nepilnametės dukros akivaizdoje. 
 
TĖVO SMURTAS PRIEŠ SŪNŲ
Sausio 25 dieną apie 19 valandą Krokialaukio kaime kilo šeimyninis konfliktas. Šešiasdešimt trejų metų tėvas sudavė savo dvidešimt dvejų metų sūnui plaktuku į galvą. Šiam išbėgus į lauką, jį pasivijo ir trenkė kirviu į galvą. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Konfliktas kilo išgertuvių metu.
Tą pačią dieną Prienų rajone, Skriaudžių kaime, kilo konfliktas tarp seserų. Septyniolikmetė peiliu sužalojo ketveriais metais vyresnę sesę, kuri dėl rankos kaulo lūžio ir pjautinės žaizdos išvežta į Kauno klinikas. Įtariamoji sulaikyta.
 
RASTI ŽMONIŲ KAULAI
Sausio 25 dieną Prienų policijai pranešta, kad Jiezne rasti kelių žmonių kaulai. Jie aptikti atliekant namo rekonstrukcijos darbus maždaug vieno metro gylyje. Įtariama, kad palaikai gali būti palaidoti karo metais.
 
ŽUVO MEDKIRTYS
Skaudus įvykis Druskininkų savivaldybėje, Baltašiškės girininkijos miške. Sausio 27 dieną apie 15 valandą pjaunant medžius, virstantis medis užkrito ir mirtinai sužalojo 24 metų įmonės darbininką. Nelaimės priežastis tiria policija.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)