Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Balandžio 22–28 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 48 nusikalstamos veikos.
 
MOTINA SUŽALOJO MAŽAMETĘ
Balandžio 23 dieną Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl mažametės sumušimo. 2013 metais gimusi mergaitė atvežta į Lazdijų ligoninę balandžio 20 dieną. Jai nustatytas galvos sumušimas. Pareigūnai nustatė, kad mergaitę sužalojo neblaivi motina.
 
SAUGOKIT BANKŲ KORTELES
Balandžio 25 dieną Druskininkų policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl pasisavintų pinigų. Leipalingio miestelio gyventojas pareigūnams pranešė, kad pasinaudojus jo banko kortele išgryninti pinigai ir atsiskaityta už prekes. Padaryta 1 131 euro žala.
 
„DAROM“ AKCIJOS METU RASTI ŽMOGAUS KAULAI
Lietuvoje aštuntus metus vyksta akcija „Darom“. Tvarkant aplinką Alytaus mieste, Klevų gatvėje, rasti kaulai. Apžiūrėti, kaip įtariama, žmogaus kaulų į vietą iškviesti policijos pareigūnai. Aplinkybės tiriamos.
 
SAVAITGALĮ DAUGIAU SMURTO ARTIMOJE APLINKOJE
Balandžio 26 dieną Lazdijų rajono Šeštokų miestelio gyventoja (32 m.) pranešė, kad pas ją atvykęs buvęs sutuoktinis grasino peiliu. Policininkai sulaikė 38 metų vyrą ir uždarė į areštinę.
Tą pačią dieną Alytuje gautas 52-ejų metų moters, gyvenančios Alytuje, pareiškimas, kad apie 17 val. namuose prieš ją smurtavo 55-erių metų sugyventinis.
Taip pat balandžio 26 dieną nuo sugyventinio nukentėjo ir 23 metų Alytaus seniūnijos gyventoja. Ją namuose sumušė 25-erių sugyventinis.
Pareigūnams teko vykti ir į Punios seniūniją, kur smurtą patyrė 29-erių metų moteris. Prieš ją ranką pakėlė vienmetis sugyventinis. Na, o štai Prienų rajone, Ašmintos sen., nuo septyniasdešimtmečio tėvo nukentėjo jo 41-erių dukra.
 
AUTOMOBILYJE „AUDI“ – KONTRABANDINĖS CIGARETĖS
Balandžio 27 dieną Lazdijų rajone, Kauknorio kaime, sustabdytas automobilis „Audi 80“. Transporto priemonę vairavo 52 metų Lenkijos pilietis. Patikrinus automobilį, jame rasta 9 000 pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Dėl kontrabandos gabenimo pradėtas ikiteisminis tyrimas, lenkas uždarytas į areštinę.
 
ALYTUJE SUSIDŪRĖ KETURRATIS IR MIKROAUTOBUSAS
Balandžio 28 dieną Alytaus aps. VPK gautas pranešimas, kad apie 14 val. Alytuje, Naujojoje g., susidūrė keturratis „Cfmoto“ ir mikroautobusas „Mercedes-Benz“. 20-metis keturračio vairuotojas nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir atsitrenkė į toje pačioje eismo juostoje sustojusį ir į kairę sukusį mikroautobusą „Mercedes-Benz“, vairuojamą 49-erių metų vyriškio. Visi eismo įvykyje dalyvavę asmenys – Alytaus gyventojai. Eismo įvykio metu nukentėjo 19-metė keturračio keleivė, ji perduota medikams. Abu vairuotojai blaivūs. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)