Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Liepos 15–21 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 52 nusikalstamos veikos.
 
SUSITARTI NEPAVYKO
Liepos 15 dieną Alytaus apskrities VPK gautas pranešimas, kad apie 21 val. Alytuje, Jotvingių g., vyras (gimęs 1964 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės dėl akcizais apmokestintų prekių (kontrabandinių cigarečių) laikymo, Alytaus aps. VPK Viešosios tvarkos skyriaus Patrulių kuopos 1-ojo būrio vyresniajam patruliui siūlė 10 eurų kyšį ir iš jo paimtas cigaretes (20 pakelių ir 2 cigaretes).
 
MUŠĖSI BROLIAI
Varėnos pareigūnams teko raminti įsisiautėjusius brolius. Pranešama, kad liepos 16 dieną Vilniaus miesto gyventojas, būdamas Matuizų kaime (Varėnos rajonas), buvo sumuštas trijų brolių. Dėl ko tarp artimųjų kilo muštynės, policija nepraneša.
 
VARĖNOS RAJONE SUDEGINTOS DIRBTUVĖS
Liepos 17 dieną Varėnos r. PK gautas pranešimas, kad apie antrą valandą Varėnos r., Pamusių k., medžio apdirbimo įmonėje kilo gaisras, kurio metu sudegė pastatas ir įvairi medžio apdirbimo įranga, technika, staklės ir produkcija. Nuostolis nustatinėjamas. Įtariamas padegimas.
 
MOTERIS GRIEBĖSI PEILIO
Liepos 18-osios rytą girta moteris griebėsi peilio ir juo sužalojo 1961 metais gimusį vyrą. Įvykis užfiksuotas Povelonių kaime (Alytaus rajonas). Įtariamoji, kuriai nustatytas 2,31 promilės girtumas, uždaryta į Alytaus apskrities VPK areštinę. Dėl durtinės žaizdos pilve vyriškis atvežtas į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę.
Panašus įvykis, dėl kurio taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas, užregistruotas Jurkonių kaime (Alytaus rajonas). Liepos 19 dieną apie 18 valandą tarp vyrų kilus konfliktui, girtas vyriškis, kuriam nustatytas 3,03 prom. girtumas, peiliu sužalojo trisdešimt septynerių metų vyro koją. Dėl žaizdos šlaunyje jam prireikė medikų pagalbos. Smurtautojas uždarytas į areštinę.
 
SUSIGUNDĖ VILIOJANČIU PASIŪLYMU IR LIKO APGAUTAS
Alytaus aps. VPK gautas 50-mečio vyriškio, gyvenančio Alytuje, pareiškimas, kad liepos 18 d. internete rado skelbimą apie parduodamą automobilį „Mitsubishi Pajero“. Susitaręs su pardavėju, į nurodytą banko sąskaitą vyriškis pervedė 200 eurų, tačiau nuo liepos 20 d. su pardavėju susisiekti nepavyksta.
 
„AUDI“ SAVININKAS NUSTEBO AUTOMOBILYJE RADĘS NARKOTIKŲ
Liepos 20 dieną į Lazdijų r. PK kreipėsi 21-erių metų Lazdijų rajono gyventojas pranešdamas, kad jam priklausančiame automobilyje „Audi 100“ po pavarų svirties odine apdaila rado popierinį ryšulį, kuriame buvo trys plastikiniai paketėliai su augalinės kilmės medžiaga ir baltos spalvos milteliais, įtariama, narkotine ar psichotropine medžiaga. Įvykio aplinkybės tiriamos.
 
PAVOGTAS SENAS „AUDI“ MARKĖS AUTOMOBILIS
Liepos 21 dieną Alytaus pareigūnai gavo 26-erių metų merginos, gyvenančios Alytuje, pareiškimą, kad pavogtas automobilis „Audi 80“, kuris stovėjo nesaugomoje automobilių aikštelėje, esančioje  Alytuje, Pramonės g. Nuostolis – 600 Eur.
 
GIRTAS VAIRUOTOJAS PARBLOŠKĖ DVIRATININKĄ
Liepos 21 dieną apie 15 val. Druskininkuose neblaivus vyriškis, vairuodamas automobilį „Opel Zafira“, išvažiuodamas iš kiemo neįsitikino, kad tai daryti bus saugu, ir susidūrė su dviračiu, kuriuo važiavo nepilnametis. Vairuotojui nustatytas 1,3 promilės girtumas.
 
SEIRIJUOSE IŠ NAMŲ DINGO PINIGINĖ
Liepos 21 dieną į Lazdijų r. PK pareigūnus kreipėsi 1976 m. gimęs Lazdijų r. Seirijų miestelio gyventojas pranešdamas, kad iš namo pavogta jam priklausanti rankinė, kurioje buvo įvairių valiutų banknotai, asmens dokumentai, mokėjimo kortelės. Nuostolis – 730 Eur.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)