Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Rugsėjo 16–22 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 60 nusikalstamų veikų.
 
ALYTUJE SUMUŠTAS VYRAS, LEIPALINGIO SEN. SŪNUS MUŠĖ MOTINĄ
Rugsėjo 16 dieną Alytaus aps. VPK gautas pranešimas, kad apie 19.30 val. į Alytaus aps. S. Kudirkos ligoninės Priėmimo skyrių pristatytas 47-erių metų vyras, kurį apie 19.20 val. Alytuje sumušė pažįstami asmenys.
Tą pačią dieną gyvenamojo namo kambaryje, esančiame Druskininkų sav., Leipalingio sen., pilietis V. R., mušdamas ir kitaip smurtaudamas artimoje aplinkoje, sukėlė motinai J. M. fizinį skausmą, t. y. minėto namo kambaryje konflikto metu tyčia kumščiu sudavė ne mažiau kaip 3 smūgius į veidą ir galvos sritį, po suduotų smūgių nukentėjusiajai J. M. R. nugriuvus ant grindų, spyrė ne mažiau kaip 4 kartus į kairį šoną ir kairės rankos dilbį, be to, tą pačią dieną apie 14 val. minėto namo kambaryje sudavė ne mažiau kaip 2 smūgius į galvą ir ne mažiau kaip 2 smūgius į nugarą, tuo nukentėjusiajai sukeldamas fizinį skausmą.
 
NORĖJO PASKOLOS – LIKO APGAUTA
Druskininkų policija tiria sukčiavimo atvejį. Moteris, gyvenanti Leipalingio seniūnijoje, internete patalpino skelbimą, kad ieško žmogaus, galinčio paskolinti pinigų. Netrukus atsirado „kreditorius“, kuris už pinigų paskolinimą paprašė iš pradžių pervesti 150 eurų. Juos gavęs asmuo dingo. Moteris prarado 150 eurų. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.  
 
VAGYSTĖS PRIE KAPINIŲ
Rugsėjo 18 dieną į Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi pilietė R. Š., gim. 1968 m., pranešdama, kad 2015 m. rugsėjo 18 d. Alytaus r., Butrimonių sen., šalia kapinių esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje apie 16.45 val. iš jai priklausančio automobilio „Mazda“, sugadinus durelių užraktą buvo pavogta rankinė su dokumentais ir pinigais. Padaryta 460 eurų žala.
Rugsėjo 19 dieną Prienų r. PK gautas piliečio M. A., gim. 1990 m., gyv. Prienuose, Stadiono g., pareiškimas apie tai, kad šių metų rugsėjo 19 dieną apie 14.10 val. Prienų r. sav., Balbieriškio sen., tvarkydamas kapus išgirdo jam priklausančio automobilio garsinę signalizaciją, priėjęs pastebėjo išdaužtą dešinės pusės priekinių durelių stiklą, iš automobilio vidaus buvo pavogta jam priklausanti rankinė su dokumentais: asmens tapatybės kortele, vairuotojo pažymėjimu, automobilio registracijos liudijimu, „Swedbank“ kreditine kortele, taip pat pavogta jo mamai R. A. priklausanti rankinė, kurioje buvo piniginė, 35 eurai, „Swedbank“ mokėjimo kortelė. Padaryta 198 eurų turtinė žala.
 
SULAIKANT VYRIŠKĮ NUKENTĖJO PAREIGŪNĖ
Rugsėjo 19 dieną apie 2 valandą Likiškėlių gatvės daugiabučio laiptinėje pareigūnai bandė sulaikyti 1985 metais gimusį pilietį K. V. Vyras nepakluso, įžeidinėjo pareigūnus. Bandant jį sulaikyti, šis priešinosi ir ketino smogti policininkei. Pareigūnei kliuvo į ranką. Ji atvežta į ligoninę. Nustatytas rankos dilbio sumušimas. Įtariamasis uždarytas į areštinę.
 
GIRTA VAIRUOTOJA BANDĖ PAPIRKTI PAREIGŪNUS
Rugsėjo 21 dieną apie 17.30 val. Alytaus r., Venciūnų k., 40-metė moteris, siekdama išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (vairavo automobilį neblaivi, nustatytas 2,03 prom. girtumas), Alytaus aps. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnams davė 50 eurų kyšį. Moteris apklausta.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)