Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Rugsėjo 23–29 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 45 nusikalstamos veikos.
 
ITALIJOJE VOGTAS MIKROAUTOBUSAS RASTAS ALYTAUS RAJONE
Rugsėjo 24 dieną Alytaus aps. VPK gautas pranešimas, kad Alytaus r., Norūnų k., rastas Italijoje ieškomas automobilis „Mercedes-Benz V 250“. Automobilis pristatytas į Alytaus aps. VPK garažus.
 
PROBLEMOS DĖL NAMINUKĖS GAMYBOS
Rugsėjo 24 dieną Lazdijų r., Krikštonių k., Kalninės g., 46-erių metų moteris, siekdama išvengti baudžiamosios atsakomybės už naminės degtinės gaminimą, Alytaus aps. VPK Lazdijų r. PK Kriminalinės policijos skyriaus vyriausiajam tyrėjui siūlė kyšį, neįvardindama pinigų sumos. Įtariamoji apklausta.
 
NEMAŽĖJA BANDYMŲ „SUSITARTI"
Rugsėjo 26 dieną apie 2.15 val. Alytaus r., Punios sen., Panemuninkėlių k., neblaivus (1.60 prom.) automobilio „VW Sharan“ vairuotojas K. T., gim. 1991 m., gyvenantis Alytuje, Alytaus apskrities VPK tarnybiniame automobilyje „Škoda Octavia“ pareigūnams davė 23 eurų kyšį, siekdamas paperkamo valstybės tarnautojo neteisėto neveikimo vykdant įgaliojimus. Pagal LR BPK 140 str. K. T. sulaikytas ir uždarytas į Alytaus apskrities VPK areštinę.
 
GRYBŲ ŠVENTĖJE DIRBO IR KIŠENVAGIAI
Nors policija nuolat įspėja apie švenčių metu dirbančius ilgapirščius, tačiau nuo jų apsisaugoti pavyksta ne visiems. Grybų šventėje, kuri vyko rugsėjo 26 dieną, piniginę prarado 1988 metais gimusi Varėnos rajono gyventoja. 
Dar vienas įvykis, dėl kurio pradėtas ikiteisminis tyrimas, taip pat užregistruotas Varėnoje. Grybų šventės metu pas 1997 metais gimusį vyrą rastas kastetas. 
 
DIRBA SUKČIAI
Rugsėjo 26 dieną Alytaus aps. VPK gautas moters, gimusios 1955 m., gyvenančios Alytuje, pareiškimas, kad apie 13 val. telefonu paskambino nepažįstamas asmuo ir apgaulės būdu išviliojo 1 150 eurų.
 
SU PEILIU RANKOJE REIKALAVO PINIGŲ
Rugsėjo 26 dieną Varėnos r. PK gautas 83-ejų metų moters, gyvenančios Varėnos r., Vydenių sen., pareiškimas, kad apie 14 val. į namus atėjo 18-metis vaikinas ir rankose laikydamas peilį reikalavo pinigų. Įtariamasis uždarytas į areštinę.
 
PAS JAUNĄ VYRĄ – NARKOTIKAI
Rugsėjo 27 dieną Druskininkų PK gautas pranešimas, kad Druskininkuose, V. Kudirkos g., rastas ant takelio gulintis 20-metis vaikinas. Jo kelnių kišenėje rastas maišelis, kuriame buvo augalinės kilmės galimai narkotinės ar psichotropinės medžiagos.
 
SUSIŽALOJO DARBO METU
Rugsėjo 29 dieną Alytaus aps. VPK gautas pranešimas, kad apie 11 val. Alytaus r., Butrimonių mstl., darbo metu ant 45-erių metų vyro nuvirto lentų rietuvė ir prispaudė dešinę koją. Jis nuvežtas į Alytaus aps. S. Kudirkos ligoninę.
 
UŽPULTAS IR APIPLĖŠTAS VYRAS
Rugsėjo 29 dieną Alytaus aps. VPK gautas 39-erių metų vyro pareiškimas, kad apie 21 val. Alytuje, pėsčiųjų take ties Jazminų turgaviete, trys asmenys jį sumušė ir pavogė 20 eurų. 1997 m. ir 1981 m. gimę įtariamieji uždaryti į areštinę.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)