Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Rugsėjo 30 – spalio 6 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 47 nusikalstamos veikos.
 
VOGTAS „BMW“ NULĖKĖ NUO KELIO
Rugsėjo 30 dieną Birštono PK gautas pranešimas, kad apie 9 val. Birštono sav., Širvinių k., pievoje prie kelio rastas apvirtęs automobilis „BMW X5“, kuris yra ieškomas Austrijoje.
 
PAS JAUNĄ VYRĄ PAREIGŪNAI RADO KVAIŠALŲ
Spalio 2 d. 22.30 val. buvo gautas pranešimas, kad Alytuje, miesto parke, prie pėsčiųjų tako ant suoliuko du asmenys vartoja alkoholinius gėrimus. Nuvykus paaiškėjo, kad tai N. V., gimęs 1991 m., ir M. V., gimęs 1990 m. Asmenų apžiūros metu pas M. V. rankose buvo rasti du folijos paketėliai su nenustatytos augalinės kilmės medžiagomis.
 
NAMUOSE SIAUTĖJO SUTUOKTINIS
Spalio 3 dieną į Alytaus policijos pareigūnus kreipėsi 1975 metais gimusi alytiškė, kuri patyrė sutuoktinio smurtą. Vyras pakėlė ranką apie 17 valandą ir sudavė jai į galvos sritį mažiausiai penkis kartus, tampė už plaukų. Vėliau ėmėsi smurto prieš devynmetę dukrą. S. P., gimęs 1972 metais, uždarytas į areštinę.
 
VADELIOTOJAS PARTRENKĖ VAIKĄ
Spalio 3 dieną apie 14 val. Varėnos r. girtas važnyčiotojas su vežimu partrenkė 5 m. vaiką. Nuvykus į įvykio vietą nustatyta, kad S. M., gim. 1977 m., gyv. Varėnos r., būdamas neblaivus (nustatytas 1.97 prom. girtumas), vadeliodamas arklį su vežimu, užvažiavo ant mergaitės. 
 
BŪDAMAS GIRTAS SĖDO UŽ MOTOROLERIO VAIRO IR SUSIŽALOJO
Spalio 4 dieną apie 14 val. kelio Druskininkai–Liškiava–Panara–Jonionys 9-ame kilometre neblaivus (nustatytas vidutinis girtumo laipsnis) 38-erių metų vyras, vairuodamas motorolerį „Qingqi“, jo nesuvaldė ir nuvažiavo nuo kelio. Dėl patirtų sužalojimų jis nuvežtas į LSMUL Kauno klinikas.
 
SMURTAS PO KREPŠINIO VARŽYBŲ
Spalio 5 dieną Alytaus aps. VPK gautas pranešimas, kad į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Priėmimo skyrių atvežtas 18-metis vaikinas, kurį spalio 4 d. apie 21 val. prie Alytaus sporto ir rekreacijos centro sumušė nepažįstamas asmuo.
 
VAGYSTĖS IŠ SODYBŲ
Spalio 4 dieną Varėnos r. PK gautas vyro, gimusio 1958 m., gyvenančio Varėnos r., Valkininkų sen., pareiškimas, kad iš sodybos pavogta 150 eurų, du mobiliojo ryšio telefonai, du diskiniai pjūklai, benzininis pjūklas, dviratis. Nuostolis – 970 Eur.
Spalio 5 dieną Druskininkų PK gautas pareiškimas, kad Druskininkuose, V. Kudirkos g., iš garažo pavogta 1947 m. gimusiai moteriai priklausantys smūginis gręžtuvas, du akumuliatoriniai suktuvai, diskinis pjūklas, benzininis pjūklas, kampinis šlifuoklis, raktų komplektas, elektrinis oblius, elektrinis grąžtas, veidrodinis gaublys, dviračio lemputės bei uždarajai akcinei bendrovei priklausantys aukšto slėgio ploviklis, krūmapjovė.
 
BANDYTA ĮREGISTRUOTI IEŠKOMĄ AUTOMOBILĮ
Spalio 6 dieną Alytaus aps. VPK gautas pranešimas, kad valstybinėje įmonėje „Regitra“ 1980 m. gimęs vyras pageidavo registruoti automobilį „Nissan X-Trail“, kuris yra ieškomas Belgijoje.
 
DĖL NEBLAIVAUS VAIRUOTOJO KALTĖS NUKENTĖJO DU ŽMONĖS
Spalio 5 dieną Lazdijų r. PK gautas pranešimas, kad apie 23.45 val. Lazdijuose neblaivus (nustatytas 0,52 prom. girtumas) 28-erių metų vyras, vairuodamas automobilį „BMW 530“, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Eismo įvykio metu nukentėjo du keleiviai. Po medikų apžiūros 29-erių metų vyras išleistas į namus, o 15-metė mergina paguldyta į Alytaus aps. S. Kudirkos ligoninę.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)