Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Lapkričio 18–24 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 46 nusikalstamos veikos.
 
MOTINĄ APGAVO SŪNUS
Kad nuo sukčių nukenčia gyventojai, tai nestebina turbūt nieko, tačiau neįprastas įvykis registruotas Lazdijuose. Lapkričio 18 dieną Lazdijų seniūnijos gyventoja pranešė, kad jos vardu paimta greitųjų kreditų už 2 000 eurų. Paaiškėjo, kad į paskolų liūną moteris pateko sūnaus dėka. Dvidešimt penkerių metų vyras pasinaudojo internetinės bankininkystės duomenimis ir įvairiose finansinėse bendrovėse pasirašė greitųjų kreditų sutartis.
 
NEĮPRASTA VAGYSTĖ
Lapkričio 18 dieną Lazdijų policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Lazdijų rajono gyventoja pranešė, kad iš ūkinio pastato, esančio Šventežerio seniūnijoje, pavogta kiaulė. Padaryta 200 eurų žala.
 
SANKRYŽOJE VĖL PARTRENKTA PĖSČIOJI 
Greičiau pradėjus temti ir pablogėjus važiavimo sąlygoms, daugėja eismo įvykių, kuriuose nukenčia žmonės. Lapkričio 19 dieną Jotvingių–Rūtų gatvių sankryžoje automobilis „Toyota Corolla Verso“ partrenkė sankryža ėjusią 1950 metais gimusią moterį. Nukentėjusioji atvežta į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę ir paguldyta į Traumatologijos skyrių. 
 
KANKINO BROLĮ
Lapkričio 20 dieną girtas dvidešimtmetis alytiškis smurtavo prieš savo brolį. Nukentėjusysis teigia, kad artimasis jį pargriovė, užsuko rankas ir kitais veiksmais jam suteikė fizinį skausmą. Vėliau buvo iškviesti pareigūnai ir medikai, kurių paslaugų nukentėjusysis atsisakė. Smurtautoją išsivežė pareigūnai. Dėl smurto pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 
GIMINAITIS SUNIOKOJO AUTOMOBILĮ
Lapkričio 21 dieną apie 10 valandą alytiškis pamatė, kad apgadintas jam priklausantis automobilis „Audi 80“. Išdaužtas automobilio priekinis ir šoninis stiklai, įlenktas bagažinės dangtis. Žala padaryta ir automobilio viduje. Įtariama, jog transporto priemonę apgadino giminaitis L. V., gimęs 1990 metais. Jis sulaikytas ir uždarytas į Alytaus apskrities VPK areštinę. 
 
RASTAS DVIRATININKO LAVONAS
Alytaus apskrities VPK gautas pranešimas, kad lapkričio 21 dieną apie 8.00 val. Alytaus r. sav., Daugų sen., ant kelio važiuojamosios dalies buvo rastas piliečio A. K., gim. 1966 m., gyv. Alytaus r. sav., lavonas su kruvina kakta. Šalia ant žolės rastas tvarkingas, neapgadintas vyriškas dviratis. 
 
MEDŽIOKLĖS PABAIGOJE RASTAS VYRO KŪNAS
Lapkričio 21 dieną 12 val. miške, esančiame šalia Varėnos r. Valkininkų sen. Pirčiupių k., ant kelio buvo rastas piliečio A. M., gim. 1951 m., gyvenusio Varėnos r., lavonas. Kūnas buvo aptiktas ką tik pasibaigus medžiotojų klubo medžioklei. Šalia ant žemės gulėjo mirusiojo vardu registruotas medžioklinis lygiavamzdis šautuvas. Apžiūros metu išorinių kūno sužalojimų nerasta. Kūnas tyrimui išvežtas į VTMT Alytaus ekspertinį poskyrį. 
 
GIRTAS VAIRUOTOJAS BANDĖ IŠSISUKTI SU 30 EURŲ
Lapkričio 23 dieną Prienų pareigūnai sustabdė keliu Kaunas–Prienai–Alytus važiuojantį penkiasdešimtmetį. Paaiškėjo, kad vairuotojas girtas. Alkotesteriu jam nustatytas 2,46 promilės girtumas. Ne gana to, vyras bandė papirkti pareigūnus duodamas jiems 30 eurų kyšį. Vairuotojas uždarytas į areštinę. 
Dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl bandymo papirkti pareigūną pradėtas lapkričio 24 dieną Alytaus apskrities VPK. Naujojoje gatvėje pareigūnai sustabdė automobilį, kuris buvo be priekinių valstybinių numerių, neturėjo techninės apžiūros talono ir nebuvo apdraustas. Paaiškėjo, kad automobilį vairavo asmuo, neturintis vairuotojo pažymėjimo. Vyras pareigūnus bandė papirkti siūlydamas jiems 150 eurų kyšį.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)