Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Lapkričio 25 – gruodžio 1 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta  tirti 51 nusikalstama veika.
 
IR VĖL SUKČIAI
Lapkričio 26 dieną į Alytaus policiją kreipėsi nuo sukčių nukentėjusi 1962 metais gimusi moteris. Alytaus rajono gyventoja nepažįstamam vyrui telefonu pasakė elektroninės bankininkystės duomenis. Paaiškėjo, kad juos panaudojus paimtas taip vadinamas greitasis kreditas. Nuostolis – 250 eurų.
 
NERAMU AREŠTINĖJE
Lapkričio 26 dieną Alytaus apskrities VPK areštinėje siautėjo administracinį areštą atliekantis 35 metų vyras. Jis daužydamas galvą į grindis bandė susižaloti. Vyriškiui suteikta medicinos pagalba, vėliau jis išvežtas į Kauno Marių ligoninę. Dėl ko vyras žalojo save, policija nepraneša.
 
ĮTARTINA VYRO MIRTIS
Alytaus medikai, lapkričio 27 dieną atvykę pagal iškvietimą, rado 55 metų vyro lavoną. Minėtas pilietis atvyko pas kaimyną į svečius ir nukrito. Medikai nustatė žaizdą kaktoje. Įtariama, kad vyras krisdamas prasikirto kaktą. Dėl įvykio pradėtas ir ikiteisminis tyrimas. Tikrosios mirties priežastys paaiškės, kai bus baigtas tyrimas.
 
EINANTIS IŠ KLUBO ALYTIŠKIS PATYRĖ SMURTĄ
Lapkričio 28 dieną apie 3 valandą nakties sumuštas dvidešimt vienerių vyras. Jis pareigūnams aiškino, kad einant iš naktinio klubo „Bari“ buvo užkalbintas pažįstamo asmens. Pokalbio metu vyras pradėjo jį gąsdinti nepažįstamu teistu asmeniu, po to sudavė kelis kartus į veidą.
Tą pačią dieną apie 20 valandą Alytaus mieste, Vilties gatvėje, prie stadiono užpultas 1969 metais gimęs vyras. Trys nepažįstami jaunuoliai vyrui sudavė į galvą. Dėl žandikaulio lūžio nukentėjusysis išvežtas į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikas.
Dar vienas panašus įvykis registruotas apie 23 valandą. Prie kavinės-baro „Odė“, esančio Naujojoje gatvėje, devyniolikmetis metė mobilųjį telefoną į 25 metų merginą ir prakirto jai nosį. Sukniubusią merginą vyras ėmė spardyti. Dėl patirtų traumų nukentėjusioji išvežta į ligoninę, įtariamasis uždarytas į areštinę.
 
PAREIGŪNAI ATSISAKĖ SOLIDAUS KYŠIO
Lapkričio 29 dieną Alytaus apskrities VPK pareigūnai už smurtą artimoje aplinkoje į policijos komisariatą vežė 28-erių įtariamąjį. Vyras, siekdamas išvengti nemalonumų, bandė papirkti policijos pareigūnus siūlydamas jiems 1000 eurų kyšį. Vyras uždarytas į areštinę, o dėl bandymo papirkti policininkus pradėtas ir ikiteisminis tyrimas.
 
PAVOGTAS BAŽNYČIOS TURTAS
Lapkričio 29 dieną apšvarintos Šeštokų Švč. Mergelės Marijos Nuolatinės Gelbėtojos parapijos patalpos. Iš ūkinio pastato dingo grandininis pjūklas ir benzininis trimeris. Nuostolis – 467 eurai.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)