Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Gruodžio 30 – sausio 5 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 28 nusikalstamos veikos.
 
IŠ NERAKINTO BUTO DINGO PINIGAI
2015 m. gruodžio 31 dieną apie 23.30 val. Alytuje iš nerakinto buto koridoriaus buvo pavogta piniginė, priklausanti piliečiui D. V., gim. 1972 m., su viduje buvusiais dokumentais bei 100 eurų. Padaryta turtinė 150 eurų žala.
 
MOTINA SUMUŠĖ DUKRĄ
Sausio 1 dieną apie 14.30 val. Alytuje, Jurgiškių g., būdama neblaivi (nustatytas 2.09 promilės girtumas) motina V. N., gim. 1967 m., sudavė vieną smūgį kairės rankos delnu į kairės pusės galvos sritį savo nepilnametei dukrai N. R., gim. 2006 m., taip sukeldama savo nepilnametei dukrai fizinį skausmą. Pilietė buvo sulaikyta pagal LR BK 140 str. 2 d. ir uždaryta į Alytaus Apskrities VPK areštinę.
 
ĮSIBROVĖ Į NAMĄ
Sausio 1 dieną Seirijų seniūnijoje į gyvenamąjį namą įsibrovė keturi asmenys bei sumušė viduje buvusį 1988 metais gimusį vyrą. Įsibrovėliai pagrobė 1000 eurų ir kompiuterį. Įtariamieji į namą pateko išdaužę langą. Padaryta turtinė žala nustatinėjama. Įtariamųjų tapatybės pareigūnams žinomos.
 
JAUNI VYRAI APGADINO AUTOMOBILĮ
Į Alytaus apskrities VPK kreipėsi blaivus pilietis A. B., gim. 1992 m., gyv. Alytuje, ir pranešė, kad sausio 2 dieną apie 18.10 val. Alytaus mieste, nesaugomoje automobilių aikštelėje, du nepažįstami vaikinai, būdami neblaivūs, įžūliai ir agresyviai kabinėjosi, vartojo necenzūrinius žodžius, sudavė smūgius į galvos, kairio ir dešinio šonų puses. Kojomis apspardė jam priklausantį automobilį. Padaryta žala – 315 eurų. Įvykio vietoje sulaikyti R. G., gim. 1993 m., ir D. S., gim. 1995 m., kurie pagal LR BPK 140 str. patalpinti į areštinę.
 
MIRTINAI SUŽALOTAS PĖSČIASIS
Sausio 3 dieną Prienų r. PK gautas pranešimas, kad apie 20.15 val. Prienuose, Vilniaus g., 30-metis vyras, vairuodamas automobilį „Opel Astra“, partrenkė ir mirtinai sužalojo į kelio važiuojamąją dalį išėjusį 50-metį pėsčiąjį.
 
SUKČIAI IŠVILIOJO PINIGUS
Sausio 4 dieną Alytaus aps. VPK gautas 1992 m. gimusio vaikino pareiškimas, kad gruodžio 31 d. internete rado skelbimą, kuriame parduodamas automobilis „BMW 325“. Susitaręs su pardavėju, į nurodytą banko sąskaitą pervedė 290 eurų užstatą. Vaikinas automobilio iki šiol negavo, o su pardavėju susisiekti nepavyksta.
 
GIRTAS VAIRUOTOJAS BANDĖ IŠSISUKTI SU PENKIAIS EURAIS 
Sausio 5 dieną Alytaus aps. VPK gautas pranešimas, kad apie 15.30 val. Alytuje, Jotvingių g., neblaivus (nustatytas 3,49 prom. girtumas) 46-erių metų vairuotojas, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už LR ATPK 178 str. 2 d. pažeidimą, Alytaus aps. VPK Viešosios tvarkos skyriaus Patrulių kuopos 1-ojo būrio vyriausiesiems patruliams davė 5 eurų kyšį.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)