Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Sausio 6–12 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 32 nusikalstamos veikos.
 
ĮSIVERŽĖ Į NAMĄ
Sausio 7-osios naktį į Alytaus policiją kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad pro namo rūsio langą įsibrovė nenustatytas asmuo ar asmenys ir pagrobė įvairius daiktus. 1958 metais gimusi moteris teigia praradusi turto už beveik 3 500 eurų.
 
DRUSKININKUOSE PAVOGTAS PRABANGUS „LEXUS“
Lietuvos kurorte, Druskininkuose, viešinti Rusijos Federacijos pilietė pasigedo prabangaus „Lexus RX270“ markės automobilio. Transporto priemonė dingo iš nesaugojamos automobilių aikštelės po vidurnakčio, nuo 00.20 iki 00.25 val. Padarytą nuostolį savininkė įvertino 25 000 eurų.
 
LAZDIJŲ RAJONE DVIEJŲ JAUNŲ VYRŲ PASLAPTINGOS MIRTYS
Sausio 9 dieną apie 10 valandą Lazdijų rajone, gyvenamajame name, rasti du negyvi vyrai. Vienas vyriškis, P. M., gimęs 1990 m., antrasis, I. V., penkeriais metais jaunesnis. Abu vyrai rasti lovose. Ant kūnų smurto žymių nepastebėta. Manoma, jog mirtis juos galėjo ištikti perdozavus psichotropinių medžiagų.  
 
ĮKLIUVO KVAIŠALUS GABENĘS VYRAS
Sausio 9 dieną Alytaus rajone, kelyje Vilnius–Varėna–Gardinas, 55 kilometre, pareigūnai sustabdė patikrinimui automobilį „Mazda“, kurį vairavo A. Č., gimęs 1990 m. Patikrinus automobilį ir jam nuvažiavus, stabdymo vietoje buvo rastas skaidrios spalvos polietileninis maišelis, kuriame buvo 13 aliumininės folijos lankstinukų su gelsvos spalvos neaiškios kilmės milteliais. Įtariama, jog tai narkotikai. 
 
JAUNA MERGINA MUŠĖ IR SUGYVENTINĮ, IR MAMĄ
Sausio 10 dieną į Alytaus apskrities VPK areštinę uždaryta 21-erių mergina. Pranešama, kad Butrimonių seniūnijos gyventoja namuose sumušė savo 43-ejų motiną. Kliuvo ir 27 metų sugyventiniui. Dėl smurto artimoje aplinkoje pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 
EISMO NELAIMĖ NETOLI DRUSKININKŲ
Sausio 11 dieną apie 15.10 val. kelio Druskininkai–Leipalingis–Seirijai 2-ame km 1992 m. gimęs vaikinas, vairuodamas automobilį „Audi 80“, neatsižvelgė į kelio bei meteorologines sąlygas, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir atsitrenkė į priešpriešiais važiuojantį automobilį „Peugeot 206“, kurį vairavo 1966 m. gimęs vyras. Eismo įvykio metu nukentėjo „Audi“ vairuotojas, jis nuvežtas į VšĮ Druskininkų ligoninę.
 
SUKČIAI NAUDOJASI GYVENTOJŲ PATIKLUMU
Jau ne kartą rašėme, kad internetiniuose skelbimų portaluose darbuojasi ir sukčiai. Po pigia ir populiaria preke neretai slypi apgavikai. Jie prašo pervesti už prekę pinigus, o tik po to ją žada išsiųsti. Nuolat pasitaiko atvejų, kai nei prekių, nei pinigų pirkėjas nesulaukia. Taip nutiko Alytaus rajono gyventojui, kuris pirkdamas automobilį į tariamo pardavėjo sąskaitą pervedė 300 eurų, tačiau automobilio negavo. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)