Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Sausio 13–19 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 33 nusikalstamos veikos.
 
SENOLIS LIKO BE SANTAUPŲ
Sausio 13 dieną Alytaus apskrities VPK pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo. Į pareigūnus kreipėsi 1928 metais gimęs Miroslavo seniūnijos gyventojas, kuris teigia, kad paskambinęs nepažįstamas asmuo iš jo išviliojo santaupas – iš viso 3 000 eurų.
 
PARDUOTUVĖJE – KAUKĖTAS UŽPUOLIKAS
Sausio 14 dieną Prienuose įsikūrusios parduotuvės darbuotoja sulaukė netikėto asmens vizito. Apie 17 valandą į parduotuvę užėjo slidininko kaukę dėvintis jaunuolis, kuris, grasindamas fiziniu smurtu, iš kasos pagrobė 250 eurų ir pasišalino. Plėšimu įtariamo asmens ieško Prienų policija. 
 
NUŠAUTAS ŠUO
Sausio 15 dieną Alytaus pareigūnams pranešta, kad sodyboje, esančioje Alytaus rajone, rastas negyvas šuo.  Sodybos šeimininkas įtaria, kad jo augintinis buvo nušautas. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 
BENAMIS BANDĖ APŠVARINTI „NORFĄ“
Sausio 16 dieną apie 9 val. Alytaus mieste esančiame prekybos centre „Norfa“ sulaikytas vyras, kuris bandė pavogti įvairių prekių už 166 eurus. Vyrą sulaikė prekybos centro apsauga, kai šis jau buvo praėjęs kasas. Paaiškėjo, kad tai 1983 metais gimęs vyras, neturintis nuolatinės gyvenamosios vietos. Jis perduotas Alytaus apskrities VPK pareigūnams. Įtariamasis uždarytas į areštinę.
 
SULAIKYTAS IŠŽAGINIMU ĮTARIAMAS VYRAS
Sausio 17 dieną Miroslavo seniūnijoje pareigūnai sulaikė 42 metų vyriškį. Įtariama, kad šis asmuo išžagino 30-metę moterį. Įtariamąjį policija pristatė į Alytaus apskrities VPK ir uždarė į areštinę.
 
VĖL UŽ VAIRO GIRTAS UGNIAGESYS
Alytaus pareigūnams įkliuvo girtas ugniagesys. Sausio 17 dieną policijos pareigūnai Butrimiškių kaime (Alytaus rajonas) sustabdė automobilį „Ford Galaxy“. Paaiškėjo, kad vairuotojas girtas. Jam nustatytas vidutinis girtumas (1,96 prom.). Tikrinant vairuotojo tapatybę nustatyta, jog tai Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos skyrininkas puskarininkis M. M.
 
PADEGTA MALKINĖ?
Sausio 19 dieną Alytaus rajono Radžiūnų kaime liepsnojo malkinė. Ugnį pastebėjo namo šeimininkas, tada malkinė ir ūkinio pastato stogas jau degė atvira liepsna. Gaisras padarė didelę žalą. Įtariama, kad statinys buvo padegtas.
 
POLICIJA IEŠKO PĖSČIĄJĮ PARTRENKUSIO AUTOMOBILIO
Sausio 20 dieną apie 0.20 val. Alytaus rajone, Ryliškių kaime, automobilis partrenkė 42 metų vyrą. Vairuotojas, partrenkęs pėsčiąjį, nesustojęs nuvažiavo. Nukentėjusysis atvežtas į Alytaus apskrities S. Kudirkos  ligoninę. Vairuotojo ieško policija.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)