Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Sausio 20–26 dienomis Alytaus apskrities VPK  pradėtos tirti 42 nusikalstamos veikos.
 
VYRUI KLIUVO NUO SUTUOKTINĖS
Sausio 20 dieną Alytaus apskrities pareigūnų pagalbos paprašė 1946 metais gimęs vyras, kuris teigia, jog apie 18 valandą jį sumušė žmona. Dėl smurto artimoje aplinkoje pradėtas ikiteisminis tyrimas. 1957 metais gimusi moteris uždaryta į areštinę. Jai nustatytas vidutinis girtumas (1,87 prom.).
 
APSVAIGUSI NUO CIGARETĖS PASIRAŠĖ KREDITO SUTARTĮ
Neeilinį įvykį tiria Lazdijų pareigūnai. Noragėlių kaimo gyventoja policijai pranešė, kad dar 2015 m. rugsėjo 26 dieną važiavo automobiliu su dviem nepažįstamais vyrais. Surūkiusi jų duotą cigaretę, moteris apsvaigo. Vakare Lazdijų rajono gyventoja pastebėjo, kad rankinėje atsirado kredito sutartis, tačiau moteris neprisimena, kad ją būtų pasirašiusi. Dėl šio įvykio sausio 20 dieną Lazdijų rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 
TURGUJE – KIŠENVAGIAI
Sausio 21 dieną brangų telefoną prarado trisdešimtmetė moteris. Jai būnant Jazminų turgavietėje dingo mobiliojo ryšio telefonas „Samsung Galaxy S6“. Padaryta 598 eurų žala.
 
DAR VIENAS LENGVATIKIS ATIDAVĖ SAVO PINIGUS
Jau ne kartą buvo rašoma, kad virtualioje erdvėje  vis daugiau sukčiavimo atvejų. Sukčiai vilioja pirkėjus pigiais mobiliojo ryšio telefonais, automobiliais ir kitomis populiariomis rinkoje prekėmis. Į sukčių pinkles įkliuvo 42 metų Alytaus miesto gyventojas. Vyras rado skelbimą apie parduodamą automobilį ir pardavėjui pervedė 500 eurų užstatą. Tačiau nei automobilio, nei pinigų greičiausiai neatgaus, kadangi pardavėjas dingo kaip į vandenį.
 
STAIGI LENKIJOS PILIEČIO MIRTIS ALYTAUS RAJONE
Policija pradėjo tyrimą dėl Lenkijos piliečio mirties, kuri jį ištiko Dzūkijos sostinėje sausio 22 dieną. Apie 12 valandą užsienietis pristatė krovinį į gamyklą, esančią Alytaus rajone. Iškrovus krovinį, lenkas eidamas link sunkvežimio kabinos sukniubo. Gamyklos darbuotojai iškvietė medikus, tačiau vairuotojo gyvybės išgelbėti nepavyko.
 
ALYTAUS RAJONE ĮKLIUVO DU NAMINUKĖS GAMINTOJAI
Sausio 23 dieną pareigūnai patikrinę Alytaus rajono gyventojo A. A. sodybą rado daiktų visumą, panašią į tą,  kokia  gaminama naminė degtinė, 17 litrų jau pagaminto namų gamybos gėrimo ir dar 700 litrų raugalo. 
Tą pačią dieną Alytaus rajone D. S. (gim. 1968 m.) sodyboje rasta naminės gamybos aparatas, 20 litrų pagamintos naminės degtinės bei 100 litrų raugalo.
 
PAVOGTAS AUTOMOBILIS
Sausio 25 dieną automobilis „Renault Megane Scenic“ pavogtas Leipalingyje. Savininkas patirtą nuostolį įvertino 710 eurų. Policijai pavyko sulaikyti mašinos vagyste įtariamą 29 metų vyrą. 
 
ALYTAUS RAJONE VIENAS VYRAS RASTAS MIRĘS, KITI KOMOJE
Sausio 26 dieną Alytaus aps. VPK gautas pranešimas, kad apie 20 val. 48-erių metų vyro sodyboje, esančioje Alytaus r., Pivašiūnų sen., rastas 53-ejų metų vyro lavonas. Taip pat komos būsenos rasti šeimininkas ir 44-erių metų vyras, jie nuvežti į Alytaus aps. S. Kudirkos ligoninės Reanimacijos skyrių.
 
RUSAS BANDĖ PAPIRKTI POLICININKUS
Sausio 26 dieną Prienų policininkai sustabdė Rusijos piliečio, turinčio leidimą laikinai gyventi Lietuvoje, automobilį. Transporto priemonei nebuvo atlikta techninė apžiūra, o vairuotojas neturėjo teisės vairuoti automobilį. Bandydamas išvengti atsakomybės, rusas pateikė pasą, į kurį įdėjo 200 eurų. Vėliau užsienietis stūmė įvykio vietą apžiūrintį Kriminalinės policijos skyriaus pareigūną ir bandė atsiimti tarnybiniame policijos automobilyje buvusį savo pasą.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)