Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Sausio 27 – vasario 2 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 25 nusikalstamos veikos.
 
AUTOMOBILYJE – NARKOTIKAI
Sausio 28 dieną Druskininkuose, Jokūbo g., sustabdytas automobilis „Audi A8“. Patikrinimo metu daiktinėje rastas paketėlis su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga ir kastetas. Įtariamasis sulaikytas.
 
KAUNO MEDIKAI KOVOJA DĖL VYRO GYVYBĖS
Sausio 29 d. po vidurnakčio medikai į Alytaus aps. S. Kudirkos ligoninę iš Miklusėnų k. pristatė komos būklės 1978 metais gimusį vyrą. Ligoninėje jam nustatyti daugybiniai veido kaulų lūžiai bei galvos smegenų edemos. Netrukus medikai nukentėjusįjį išvežė į Kauno klinikas, o įvykio aplinkybes pradėjo tirti ir Alytaus apskrities VPK pareigūnai.
 
MOTERIS SUMUŠĖ SUTUOKTINĮ
Sausio 30 d. apie 6 valandą pareigūnams medikai pranešė, kad Punios seniūnijoje suteikė pagalbą nuo sutuoktinės nukentėjusiam vyrui.  V. R. nustatyta galvos kirstinė žaizda, įtariamasis buvo neblaivus, jis vykti į ligoninę atsisakė.
 
SUSIPYKĘ MEDKIRČIAI MOJAVO KIRVIAIS
Sausio 29  dieną 12.30 val. į Druskininkų m. ligoninę su kirstine žaizda galvoje pristatytas J. K., gim. 1967 m. Aiškinantis įvykio aplinkybes nustatyta, jog apie 12.00 val. miško masyve, esančiame Leipalingio sen., kirviu smogdamas jam į pakaušį, sužalojo G. E., gim. 1971 m. Nukentėjusiajam įtarus kaukolės skilimą, tolesniam gydymui išgabentas į Kauno klinikas.
 
PAMIRŠO IŠ BANKOMATO PASIIMTI PINIGUS
Sausio 29 d. Alytaus aps. VPK gautas moters, gimusios 1974 m., gyvenančios Alytuje, pareiškimas, kad apie 11 val. bankomate, esančiame Alytuje, Naujojoje g., paliko išgrynintus 100 eurų, grįžusi jų neberado.
 
PRIVERTĖ PASIRAŠYTI SKOLOS RAŠTELĮ
Vasario 2 d. Alytaus aps. VPK gautas pareiškimas, kad sausio 3 d. iš matymo pažįstami asmenys privertė vyrą pasirašyti 30 000 eurų skolos vekselį.
 
NEPASIMOKOM
Vasario 2 d. Alytaus aps. VPK gautas 51-erių metų moters pareiškimas, kad internete rado skelbimą, kuriame skelbta apie parduodamą automobilį „Volkswagen Passat“. Susitarusi su pardavėju, moteris į nurodytą banko sąskaitą pervedė 250 eurų. Daugiau su pardavėju susisiekti nepavyko.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)