Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Vasario 3–9 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 30 nusikalstamų veikų.
 
SMURTAS
Nemažėja smurto atvejų. Ypač jų padaugėja savaitgaliais. Vasario 4 dieną Alytaus miesto gyventoja, gimusi 1965 metais, pranešė, kad ją sumušė sutuoktinis. 
Tą pačią dieną pareigūnai vyko malšinti dar vieno konflikto. Alytuje nuo 45 metų moters nukentėjo jos aštuoniolikmetis sūnus. Smurtautoja uždaryta į areštinę.
 
KIŠENVAGIAI DIRBA VIEŠAJAME TRANSPORTE
Vasario 4 dieną į policiją kreipėsi devyniolikmetė Alovės sen. gyventoja. Mergina pasakojo, kad važiuojant maršrutiniu autobusu iš rankinės dingo piniginė. Alytaus rajono gyventoja patyrė 42 eurų žalą.
 
STATYBININKŲ GATVĖJE VĖL UŽPUOLIMAS
„Dainavos žodis“ jau rašė apie Vidzgirio mikrorajone užpuolamas moteris. Dar vienas įvykis registruotas vasario 5 dieną. Apie 18 valandą tunelyje nepažįstamas vyras nuplėšė rankinę ir pabėgo. Viduje buvo dokumentai, du mobiliojo ryšio telefonai ir 43 eurai. Policijos pareigūnams užpuoliko sučiupti nepavyko.
 
BANDĖ PAPIRKTI POLICININKUS
Vasario 5 d. apie 16 val. 10 min. Alytuje sustabdytas „Mitsubishi Carisma“ markės automobilis. Vairuotojas neturėjo teisės vairuoti, o bandydamas išvengti problemų bandė papirkti policininkus: tarnybiniame automobilyje „VW Passat“, tarp priekinių sėdynių, prie pavarų perjungimo svirties, padėjo 50 eurų kupiūrą. Dėl bandymo papirkti pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 
PER SAVAITĘ DARBO METU NUKENTĖJO TRYS PAREIGŪNAI
Vasario 5 dieną pareigūnai vyko į Leipalingio seniūniją: įtarta, kad čia gyvenanti moteris smurtauja prieš savo 1938 metais gimusią motiną. Druskininkų rajono PK patruliai išsiaiškino, kad smurto artimoje aplinkoje nebuvo, tačiau namo viduje, virtuvėje, buvo agresyviai nusiteikusi L. P., kuri laikė kirvį. Patruliai pareikalavo moters, kad ji nusiramintų, tačiau į perspėjimus ji nereagavo, pasipriešino pareigūnams, todėl policininkai panaudojo elektros prietaisą „Taser“. Prietaisas, suraitantis į ragą net ir stipriausius vyrus, nebuvo veiksmingas, mat moteris dėvėjo storus drabužius. Druskininkų sav. gyventoja puolė pareigūnus bei sudavė patruliui kirviu per ranką. Nukentėjusiajam nustatyti dviejų pirštų sužalojimai.
Tą pačią dieną kliuvo Prienų rajono PK pareigūnui. Veiverių seniūnijoje pareigūnai aiškinosi vagystės atvejį. Įtariamojo motina aktyviais veiksmais ėmė ginti sūnų, pasipriešino pareigūnams, vienam jų griebė už uniformos ir stipriai pastūmė. Esant slidžiai pievai, vyriausiasis patrulis V. M. paslydo ir atsiremdamas į tarnybinio automobilio veidrodėlį, jį nulaužė.
Vasario 7 dieną apie 9 valandą Birštono savivaldybės Siponių kaime automobilis „Mitsubishi Colt“ partrenkė pareigūną. Policininkas stabdė transporto priemonę, tačiau vairuotojas jį kliudė. Paaiškėjo, kad transporto priemonę vairavo girtas 27-erių vyras.
 
SULAIKYTAS VOGTAS „BMW“
Dar vieną vogtą automobilį sulaikė policija. Vasario 5 dieną kelyje Vilnius–Prienai–Marijampolė, 84 km, apie 4 valandą pareigūnai stabdė automobilį „BMW 730 xdrive“. Vairuotojas nepakluso policininkų reikalavimui sustoti ir padidinęs greitį bandė pasprukti. Įsukęs į sodybą Vežionių kaime, automobilį paliko, o pats pasišalino. Paaiškėjo, kad prabangus automobilis ieškomas Belgijos teisėsaugininkų. 
 
NEKVIESTI SVEČIAI
Vasario 7 dieną Alytaus aps. VPK gautas pareiškimas, kad Alytaus r., Gailiakiemio k., į moters (g. 1932 m.) namą, išėmę lango stiklą, įsibrovė nepažįstami asmenys, kurių vienas laikė moterį galvą uždengęs maišu ir užmetęs antklodę, o kitas ieškojo pinigų – pagrobta 625 eurai ir mobiliojo ryšio telefonas. Nuostolis – 655 eurai.
 
(Trijų parų kriminalinių įvykių suvestinės Alytaus apskrities VPK nepateikė)

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)