Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga
Vasario 17–23 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 21 nusikalstama veika.
 
VĖL VAGIAMA IŠ AUTOMOBILIŲ
Jei jau buvo sumažėję vagysčių iš automobilių, tai dabar vėl pastebimas tokio pobūdžio vagysčių padažnėjimas. Vasario 18 dieną išdaužus „Ford Galaxy“ durelių stiklą įsibrauta į automobilį ir iš vidaus pavogtas benzininis pjūklas ir įrankių dėžė.
Vasario 19 dieną prasuktą automobilio „VW Sharan“ durų spyną aptiko ir Vilties gatvės gyventoja. Vagišiai apieškoję automobilį vertingų daiktų neaptiko. Transporto priemonės savininkė turės keisti spynelę, mat ji sugadinta nepataisomai.
 
EISMO ĮVYKIAI
Vasario 18 dieną apie 13 valandą susidūrė „Seat Ibiza“ ir „Honda Jazz“ automobiliai. Nelaimė atsitiko kelyje Alytus–Vilnius, 38-ame kilometre. Eismo įvykio metu nukentėjo „Honda“ markės automobilyje važiavusi 2008 metais gimusi mergaitė, ji sėdėjo specialioje kėdutėje ant galinės sėdynės. Po medikų apžiūros ji išleista į namus. Dėl ko susidūrė automobiliai, aiškinasi kelių policija.  
Vasario 19 dieną apie 21 valandą Butrimonyse moteris, vairavusi „Peugeot 806“ markės automobilį, nepastebėjo pėsčiojo ir partrenkė jį. Penkiasdešimt penkerių metų vyras atvežtas į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę, jam nustatyti sužalojimai. Policija praneša, kad pėsčiasis ėjo be šviesą atspindinčių priemonių.
 
KLUBE SUMUŠTAS JAUNAS VYRAS
Vasario 21 dieną po vidurnakčio kilo konfliktas Druskininkuose esančiame naktiniame klube „42/0 Pulse“. Pranešama, kad keturi vyrai sumušė 1994 metais gimusį pilietį. Jam konstatuotas nosies kaulų lūžimas.
Vasario 21 dieną namuose sumušta Alytaus miesto gyventoja, gimusi 1967 metais. Moteris pareigūnams aiškino, kad trejais metais vyresnis sugyventinis prieš ją naudojo fizinį smurtą. Alytaus miesto gyventojai nustatyta hematoma akies srityje ir kirstinė žaizda smakre. Medikai nustatė, kad ši pilietė buvo neblaivi. Vyro ieško policija, mat jis iš namų pasišalino. 
Vasario 21-osios parą užregistruoti dar du pranešimai apie smurtą. Alovės seniūnijos Švabiškių kaime namuose girtas vyras (1,04 prom. girtumas) sumušė sutuoktinę. Smurtautoją sulaikė policija.
Tą pačią dieną Varėnos rajone, Pakaršio kaime, dvidešimt vienerių metų neblaivus vyras (2,54 prom. girtumas) susipyko su taip pat neblaivia motina. Vyras ėmėsi smurto prieš motiną.  
 
APŠVARINTAS POLICININKAS
Vasario 20 dieną į policiją kreipėsi Viešojo saugumo tarnybos pareigūnas, kuris teigia, jog būnant šalia naktinio klubo, esančio Alytaus mieste, Naujojoje gatvėje, iš striukės dingo piniginė, kurioje buvo asmens tapatybės kortelės, pareigūno pažymėjimas, banko mokėjimo kortelės, vairuotojo pažymėjimas ir 10 eurų. 
 
Į DĖVĖTŲ PREKIŲ PARDUOTUVĘ VYRAS ATSINEŠĖ TŪKSTANČIUS EURŲ
Vasario 23 dieną apie 12 valandą didelę pinigų sumą prarado 65 metų vyras. Pranešama, kad vyriškis būdamas Naujojoje gatvėje esančioje dėvėtų drabužių parduotuvėje pastebėjo, kad nėra piniginės. Jo teigimu, ten buvo 2 660 eurų bei banko kortelės. Įvykį tiria Alytaus apskrities VPK pareigūnai.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)