Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kriminalinių įvykių apžvalga

Rugsėjo 18–24 dienomis Alytaus apskrities policijos komi-sariatuose užregistruota 51 nusikalstama veika.

DAUŽĖ AUTOMOBILIŲ STIKLUS
Rugsėjo 18 dieną į Alytaus pareigūnus kreipėsi du asmenys, nukentėję nuo vandalo. Naujojoje gatvėje automobilio „Renault Espace“ savininkė rado išdaužtą jai priklausančios transporto priemonės stiklą. Netrukus pareigūnams pranešta, kad Lauko gatvėje išdaužtas aikštelėje stovėjusio „Opel Omega“ stiklas. Įtariama, kad abu automobilius apgadino 22 metų vyras, jis sulaikytas.

PRO BENDRABUČIO LANGĄ IŠMESTAS ŠUO
Rugsėjo 18 dieną Alytuje, Putinų gatvėje, rastas pro bendrabučio langą išmestas šuo. Apie įvykį pranešta pareigūnams, kurie nugaišusį šunį išvežė ekspertizei atlikti. Kas žiauriai pasielgė su Putinų gatvės gyventojos augintiniu, nustatinėja policija.

PASISAVINO SENOLIO SANTAUPAS
Rugsėjo 23 dieną santaupų neteko 83 metų Alytaus miesto gyventojas. 25 tūkstančiai litų dingo po to, kai alytiškis į butą įsileido du nepažįstamus asmenis. Iš buto dingo ir asmens dokumentai bei banko kortelė.

NAMUOSE AUGINO KANAPES IR SUKĖLĖ GAISRĄ
Varėnos policijai įkliuvo bute kanapes auginęs 35 metų šio miesto gyventojas. Nelegalia veikla užsiimantis vyriškis įkliuvo po to, kai jo bute kilo gaisras. Atvykę ugniagesiai butą užgesino, tačiau radinys juos nustebino. Aptikta įranga kanapėms auginti, 14 sodinukų ir keletas žalios spalvos augalų, spėjama, kanapių. Apie tai ugniagesiai informavo policininkus. Varėnos miesto gyventojas uždarytas į areštinę.

PAVOGTAS AUTOMOBILIS
Rugsėjo 24 dieną pareigūnams pranešta, kad iš Likiškėlių gatvės pavogtas automobilis „Audi 80“. Transporto priemonė pavogta iš nesaugomos automobilių aikštelės. Automobilyje buvo ir savininko asmeniniai daiktai. Nuostolis – 3100 litų.

GRASINO NUŽUDYTI SUGYVENTINĘ
Rugsėjo 25-osios naktį Lazdijų rajone, Šventežeryje, siautėjo neblaivus S. P. (gimęs 1970 m.). Vyras grasino nužudyti sugyventinę. Pareigūnai Lazdijų rajono gyventojui nustatė 2,99 promilės girtumą, sugyventinei 0,36 promilės. Dėl grasinimų susidoroti Lazdijų rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gruzinas susižalojo Lazdijų policijos komisariato areštinėje
Nepatvirtintais duomenimis, gruzinas jau buvo patekęs į Lenkiją, tačiau jį sulaikė šios šalies pasieniečiai ir grąžino kolegoms Lietuvoje. Tokie asmenys patalpinami į Lazdijų rajono policijos komisariato areštinę. Kaip praneša policija, vedamas į sulaikymo vietą gruzinas užsikabino už durų slenksčio ir griūdamas atsitrenkė į metalines duris.
Dėl patirtos traumos užsienietį teko gabenti į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)