Kviečiame susipažinti su Šiaurietiškuoju ėjimu


Šiaurietiškasis ėjimas – tai efektyvi sveikatingumo ir aktyvaus laisvalaikio praleidimo priemonė, prieinama visiems. Šis kasdien populiarėjantis sveikatos, savijautos ir fizinės būklės gerinimo būdas naudingas visiems, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus, sveikatos būklės ar fizinio pasiruošimo. Juo galima užsiimti ištisus metus bet kokiomis oro sąlygomis ir bet kur, kur tik galima vaikščioti. Šiaurietiškojo ėjimo išskirtinis bruožas: jis sujungia vaikščiojimo paprastumą ir prieinamumą su ypač aktyvia viršutinės kūno dalies raumenų veikla.
Šiaurietiškasis ėjimas – puikus būdas pagerinti gyvenimo kokybę. Tai daug efektyviau nei paprastas ėjimas, nes žygiuojant su specialiomis lazdomis sunaudojama 50 proc. daugiau energijos nei vaikščiojant be lazdų, apkraunama iki 90 procentų raumenų, reguliuojasi kvėpavimas, eisena tampa žvalesnė. Ypač svarbu, kad į darbą įtraukiama viršutinė kūno dalis.
Specialistai nustatė, kad einant su lazdomis vienu metu dirba pilvo, nugaros, rankų, pečių, krūtinės ir kojų raumenys. Šiaurietiškasis ėjimas padeda sudeginti daugiau nei 70 proc. kalorijų, pagerina širdies ir kraujagyslių darbą, padeda ilgiau išlikti gyvybingam, darbingam, išlaikyti taisyklingą laikyseną.
Norinčius susipažinti ir išbandyti Šiaurietiškąjį ėjimą kviečiame į užsiėmimą Lazdijuose rugsėjo 24 d. 17.00 val. Lazdijų miesto parke.
Su Jumis susitiks Šiaurietiškojo ėjimo (Nordic Walking) mokymų instruktorius iš Kauno, kuris Jus supažindins su Šiaurietiškuoju ėjimu, taikoma ėjimo technika, suteiks informacijos apie specialias ėjimo ir vaikščiojimo lazdas bei praves praktinį užsiėmimą.
Aprūpinsime inventoriumi bei garantuosime geras emocijas.
Registracija vyks iki rugsėjo 20 d. 17.00 val. tel. 8 (318) 52075, mob. tel. +370 656 87237.
Išsamesnė informacija tel. 8 (318) 52075, mob. tel. +370 656 87237.
Renginys nemokamas, dalyvių skaičius ribotas.
RENGINIO ORGANIZATORIUS:
LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS
INFORMACINIS RĖMĖJAS:
UAB,,DZŪKŲ ŽINIOS“

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)