Lazdijų rajoną šiurpinusią gaują pamokė medžiotojas: vienam peršauta koja, kitą sulaikė policija

, Alius Mikelionis
Lazdijų rajoną šiurpinusią gaują pamokė medžiotojas: vienam peršauta koja, kitą sulaikė policija

Šiame name gyvenantis medžiotojas pasipriešino įsibrovėliams.

Dzūkijoje, netoli Leipalingio esančiame Vilkininkų kaime, gyvenantis vyras sulaukė nekviestų svečių. Liepos 30-osios naktį į langą pabeldė jaunuolis. Kai tik 65 metų šeimininkas pravėrė langą – vaikinas smogė jam į veidą ir pasišalino. Netrukus atvyko jau dviese.
Vyras legaliai laiko ginklą. Kai vyriškiai bandė vėl brautis į namo vidų, paleido šūvį. Kulka pataikė nepilnamečiui į koją. Bendrininkas jį nusitempė už ūkinio pastato, kur juos ir sulaikė policija. Septyniolikmetis Leipalingio miestelio gyventojas išvežtas į Lazdijų ligoninę, neblaivų dvidešimtmetį (1,92 prom. alkoholio) sulaikė Lazdijų policija. Paaiškėjo, kad tai – to paties kaimo gyventojas, kuris jau turėjęs reikalų su pareigūnais. 
Vilkininkų (Veisiejų sen.) kaimo gyventojai paskutiniu metu gyvena baimėje. Medžiotojo kaimynė ponia Gina prisiminė pavasario įvykius. Tąkart vidury dienos į jos namus pasibeldė trys jaunuoliai. Galvas slėpdami po gobtuvais, įsibrovėliai pareikalavo pinigų ir automobilio raktų, smogė jai į veidą. Lazdijų rajono gyventojai pavyko pasprukti pro galines namo duris, kai ši sutiko atnešti pinigus. Atvykėliai pagrobė automobilį ir pasišalino. Tris įtariamuosius persekiojo ir sulaikė gausios policijos pajėgos. Lazdijų rajono gyventoja patyrė sveikatos sutrikimų, mat įsibrovėlis smūgiavo ant rankos uždėtu taip vadinamu „kastetu“ (metalinė skylėta plokštelė, užmaunama ant pirštų – red.). Paaiškėjo, kad vienas iš įsibrovėlių – ponios Ginos kaimynas. Vargingai gyvenančiai ir į socialinės rizikos grupę įrašytos šeimos atžalai moteris ne kartą padėjo. Nors dar tebevyksta teismo procesas, dvidešimtmetis kaimynas kartu su bendru liepos 30-osios naktį vėl bandė įsibrauti į kito kaimyno namus. 
Socialinės rizikos šeimoje užaugęs Vilkininkų kaimo gyventojas jau seniai kelia siaubą vietos gyventojams. Vietos bendruomenė, neapsikentusi agresyvių jaunuolių elgesio, pernai juos buvo pamokę. Užblokavę transporto priemonę, vietiniai įkrėtė į kailį, tačiau jaunas vyras nepasimokė ir toliau šiurpina Veisiejų seniūnijos gyventojus.
Kol policija tiria liepos 30-osios įvykį, Vilkininkų kaimo gyventojas liko be savo teisėtai laikomų ginklų „TOZ“ ir „IZH 58“. Paimti ir 143 šoviniai. Tuo tarpu po apklausos dvidešimtmetis paleistas. Žmonės baiminasi ne tik fizinio keršto, bet ir dėl savo namų, juk Lazdijų policijos komisariatas maždaug už trisdešimties kilometrų. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)