Lazdijų rajone – veiksmo filmą primenantys vaizdai

, Alius Mikelionis
Lazdijų rajone – veiksmo filmą primenantys vaizdai
Spalio 2 dieną Kapčiamiesčio užkardos pasieniečiai miškingoje vietovėje, ties Lazdijų rajono Kuodžių kaimu, aptiko įtartinus pėdsakus, vedančius į šalies gilumą. Jais ėmėsi sekti į įvykio vietą iškviestas kinologas su tarnybiniu šunimi. Maždaug po valandos pasieniečiai ties Lazdijų rajono Pertako kaimu patikrinti stabdė Kapčiamiesčio link važiavusį automobilį „Audi 80“, tačiau šis nestojo. 
Automobilį „Audi“ stabdę pasieniečiai nesitikėjo tokio agresyvaus vairuotojo elgesio. Vairuotojas ne tik nestojo, bet ir bandė partrenkti pasienietį. Gaudynės vyko Lazdijų rajono keliais, maždaug už 4 kilometrų bėglys išvažiavo iš miško, nesuvaldė savo transporto priemonės ir staigiame posūkyje nuskriejo į pakelės griovį. Vairuotojas bandė priešintis, tačiau buvo sutramdytas jėga. Pasieniečiai panaudojo ir dujas bei uždėjo 44 metų Lazdijų rajono gyventojui antrankius. 
Mašinos apžiūros metu jos salone bei bagažinėje pasieniečiai rado 3 tūkstančius 900 pakelių cigarečių „Minks 5 Super Slims“. Rūkalų pakuotės buvo pažymėtos baltarusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais. Kontrabandinis krovinys bei automobilis laikinai saugomi Kapčiamiesčio užkardoje. 
Lazdijų rajono gyventojui gresia rimti nemalonumai, administracinė teisena dėl cigarečių gabenimo ir dėl nepaklusimo pareigūnų įsakymui sustoti. Baudų suma gali viršyti 20 tūkstančių litų.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)