Lazdijuose gaisre žuvo du žmonės

, Alius Mikelionis
Lazdijuose gaisre žuvo du žmonės

Dzūkijoje – trečia gaisro auka lapkričio mėnesį.

Praeitą trečiadienį 18.20 val. gausios ugniagesių pajėgos skubėjo gesinti Lazdijų mieste, Vilniaus gatvėje, esančio medinio namo. Per kelias minutes atvykę gelbėtojai neleido gaisrui išplisti, tačiau patekę į vidų rado du sudegusius žmones. Vyras gulėjo lovoje, moteris rasta sėdinti fotelyje. Paaiškėjo, jog tai namo šeimininko (56 m.) ir kartu buvusios penkiasdešimtmetės lavonai.  
Dėl ko kilo gaisras, aiškinasi ir policija, ir ugniagesiai. Už skolas elektra šiame name išjungta jau seniai. Kaimynų teigimu, asocialiai gyvenę žmonės čia glausdavosi ir žiemą, net neturėdami kuo pasišildyti. 
Ketvirtadienį buvo mokamos socialinės pašalpos. Vakarop su pirkiniais grįžusius šio namo gyventojus pastebėjo kaimynė. Kilus gaisrui, ji ir iškvietė ugniagesius. Gelbėtojai teigia, jog šalia esančio namo savininkei labai pasisekė: jeigu liepsna būtų išplitusi, galėjo supleškėti ir jos namas. 
Prasidedant šaltajam metų laikotarpiui, ugniagesiai tikrina gyvenamųjų namų kaminus. Antradienį aplankytas ir šis Lazdijuose esantis namas. Pasak ugniagesio, iš vakaro šeimininkui buvo aiškinama apie gaisro pavojų, tačiau vyras nieko girdėti nenorėjo.
Tai – ne pirmos gaisrų aukos Dzūkijoje šį mėnesį. Lapkritį Gečialaukyje (Alytaus r.) užsiliepsnojo į gyvenamosios paskirties patalpas perdarytas statybinis vagonėlis. Gaisre žuvo 44 metų vyras.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)