Lošimo namuose nužudytas Alytaus apskrities VPK kelių policininkas

, Alius Mikelionis
Lošimo namuose nužudytas Alytaus apskrities VPK kelių policininkas
Ketvirtadienio naktį  Kaune, vienuose iš lošimo namų, nušautas Alytaus apskrities VPK pareigūnas Arnoldas Jurašius. Kaune gyvenantis, tačiau Alytuje dirbantis policininkas  nušautas vienu šūviu, kulka kliudė policininko kaklą. Nusikaltimo vietoje sulaikytas anksčiau už vagystes ir sukčiavimą teistas vyras. 
Trisdešimt penkerių metų policininką kulkos pasiekė Kaune, naktiniame bare „Admiral“, kur ne tarnybos metu pareigūnas kartu su dar keliais vyriškiais girtavo. Pirminiais duomenimis, vienas žmogus išsitraukė pistoletą, nutaikė jį į pareigūną ir iššovė. Po šūvio jis padėjo ginklą ir ramiai laukė atvykstančių pareigūnų. 
Ketvirtadienį po pietų policininko nužudymu įtariamas vyras apklaustas. Jis sakė, kad pareigūnas nusišovė pats. Tačiau lošimo namuose sumontuotos vaizdo kameros paneigia šią versiją. Įtariamasis suimtas dviem mėnesiams.
Nužudytas pareigūnas anksčiau dirbo Kaune bei pagarsėjo, kai įsivėlė į skandalą dėl kolegoms į bagažinę įdėto pilstuko. Po šio įvykio pareigūnas įsidarbino Palangoje, o vėliau perkeltas į tarnybą  Alytaus apskrities VPK. 
„Kelių policijos patrulis Alytaus apskrities VPK dirbo nuo 2012 m. gegužės 15 dienos. Galiojančių nuobaudų neturėjo, vadovai jį charakterizuoja teigiamai. Už nepriekaištingą  tarnybą 2013 metais skatintas du kartus“, – sakė Alytaus apskrities VPK atstovė Kristina Miškauskaitė.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)