Mažametės anūkės akivaizdoje paskendo seneliai

, Daina Baranauskaitė
Mažametės anūkės akivaizdoje paskendo seneliai
Varėnos rajone, Kampų ežere, nuskendo arba, kaip įtariama, žaibas nutrenkė sutuoktinių porą. Visa tai įvyko mažametės anūkės akivaizdoje. Teigiama, kad verkiančios keturmetės šauksmą išgirdo žvejai, kurie ir iškvietė pagalbą.
Varėnos rajone, Pilvingio kaime, Kampų ežeras pasiglemžė dviejų sutuoktinių gyvybes. Antradienio vakare plūduriuojančius kūnus esą pamatė praplaukiantys žvejai, kurie išgirdo keturmetės mergaitės pagalbos šauksmą.
Sutuoktiniai pasimaudyti atvyko kartu su ketverių anūke, kurios motina užsienyje.
„Po pranešimo atvykus ugniagesiams jau radome du plūduriuojančius kūnus. Mergaitė buvo pasislėpusi krūmuose“, – faktus konstatavo Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Algirdas Bautronis. 
Anot kaimynų, Kostas ir Vida Obolevičiai buvo pasiturintys ūkininkai. Nuo jų namų iki gyvybes pasiglemžusio ežero – keletas kilometrų.
„Labai geri žmonės. Aš pats pas juos kartais dirbdavau, buvo stambūs, pasiturintys ūkininkai. Kai sužinojau šią baisią žinią, net telefonas iš rankų iškrito. Baisi nelaimė“, – kalbėjo Varėnos rajono gyventojas Šarūnas. 
Paskutinį kartą Varėnos rajono gyventojas Šarūnas su žuvusiu ūkininku kalbėjo vos prieš keletą dienų.
„Kalbėjome su juo visai neseniai, prieš keletą dienų. Jis prašė, kad šeštadienį padėčiau malkas pjauti. O štai įsivaizduokite – jų jau gyvųjų tarpe nėra“, – kalbėjo Šarūnas.
Mirusiųjų kaimynė Zofija Minkelienė sunkiai tramdo ašaras. Teigia, vakar užmigo tik išgėrusi vaistų.
„Puikiai pažinojau tuos žmones. Geri kaimynai. Jų anūkėlė iš Anglijos prieš keletą savaičių atskrido. Labai mėgo vandenį, sakė, kad iš vandens neįmanoma buvo ištraukti. Tad ir važiuodavo maudytis. Ir kaip ten atsitiko – neįsivaizduoju. Graudinuosi kalbėdama“, – kalbėjo Zofija Minkelienė.
Ugniagesiai įtaria, kad sutuoktinių mirties priežastis gali būti žaibo iškrova, ir įspėja, kad toks oras, kaip buvo antradienį, labai pavojingas, mat kartais žaibuoja ne tik lyjant lietui.
Vyriškis gimęs 1959 m., moteris – 1966 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)