Metus rinkusios lėšas danės padovanojo mokymus alytiškėms

, Alius Mikelionis
Metus rinkusios lėšas danės padovanojo mokymus alytiškėms

Metus rinkusios lėšas Danijos soroptimistės finansavo lietuvių mokymus.

Atostogas gyventojai leidžia įvairiai. Vieni mėgsta drybsoti pliaže, kiti renkasi aktyvų poilsį. O štai trisdešimt merginų ir moterų iš Alytaus visą savaitę tobulino savo lyderystės įgūdžius vienoje iš Alytaus rajono sodybų. Ir tai joms neatsiėjo nei cento, mat visą programą finansavo Danijos soroptimisčių klubas, originaliu būdu visus metus rinkęs lėšas savo šalyje.
„Sukūrėme klasikinės ir šiuolaikinės muzikos kompaktinį diską. Pavyko parduoti tūkstantį diskų. Taip pat atidarėme dėvėtų rūbų parduotuvę. Tokiu būdu pavyko surinkti lėšas lyderystės  mokymams Alytaus rajone“, – sakė Birgith Espehhain, soroptimisčių klubo narė iš Danijos.
Trisdešimt merginų apsigyveno sodyboje, kasdien jų laukė daugybė paskaitų, kurias vedė lektoriai iš Lietuvos universitetų. Dalyvės supažindintos su jogos, sveikos mitybos paslaptimis. Vyko praktiniai užsiėmimai, kurių metu merginos tobulino prezentacijos įgūdžius, mokėsi, kaip planuoti karjerą, kelti savivertę. Paskaitas stovyklautojoms vedė M. Riomerio universiteto profesorė hab. dr. Rūta Adomonienė, doc. Asta Balčiūnaitienė ir kt. Panašaus pobūdžio lyderystės akademijos vyksta ne tik Lietuvoje ir dalyvėms jos naudingos, įsitikinusi projekto organizatorė, Alytaus soroptimisčių klubo prezidentė Inesa Pilvelytė.
Dar viena mokymo programa, vykusi visą savaitę, po devynių mėnesių mokslų neprailgo alytiškei Simonai Balkauskaitei. Mergina sako, kad iki rugsėjo 1-osios dar spės pailsėti, o naujos žinios apie lyderystę, grožį, sveiką mitybą, komunikaciją jai esą pravers ateityje.
Lyderystės mokymo programa kainavo 6 000 eurų. Didžioji dalis pinigų – Danijoje surinktos lėšos.  Kartu su lietuvėmis stovyklavo ir viešnios iš Danijos.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)