Miesto tarybos narys, verslininkas Sigitas Leonavičius laimėjo bylą prieš Albiną Kvietkauską

, Daina Baranauskaitė
Miesto tarybos narys, verslininkas Sigitas Leonavičius laimėjo bylą prieš Albiną Kvietkauską

S. Leonavičius tvirtina pasijutęs labai įžeistas dėl įžeidžiančių komentarų jo adresu, todėl ir kreipėsi į teismą.

Alytaus rajono apylinkės teismas baigė nagrinėti ir paskelbė verdiktą byloje, kurioje miesto tarybos narys, verslininkas Sigitas Leonavičius įrodė, jog alytiškis Albinas Kvietkauskas žemino jo garbę ir orumą tikrovės neatitinkančiais teiginiais internetiniuose komentaruose.  Esą komentarų rašymas Sigito Leonavičiaus atžvilgiu prasidėjo dar 2016 metais.
„Šis pilietis komentaruose išsakydavo šmeižikiškus dalykus, neatitinkančius tikrovės, žeminančius mano garbę ir orumą. Galėjau nekreipti dėmesio, tačiau tai tęsėsi gana ilgai ir patys alytiškiai ėmė mane raginti, kad kreipčiausi į teismą. Patys žmonės surinko tuos komentarus. Tiesiog trūko mano kantrybė ir kreipiausi į teismą“, – kalbėjo tarybos narys S. Leonavičius.
Teismo sprendimu, A. Kvietkauskas miesto tarybos nariui turės išmokėti per 2 tūkst. eurų.
„Mano tikslas nebuvo gauti pinigų. Aš siekiau įrodyti, kad negalima švaistytis viešoje vietoje įvairiais  garbę žeminančiais epitetais. Juk tie komentarai sklandė visoje Lietuvoje internetinėje erdvėje. Aš galvoju, kad tas žmogus tai darė ne savo iniciatyva, kažkas jį inspiravo. Man gaila jo. Gal tai bus pamoka“, – kalbėjo S. Leonavičius.
A. Kvietkauskas teigė skųsiantis teismo sprendimą.
„Tikrai apskųsiu. Teismo salėje buvo nesveika atmosfera. Įžeidinėjo mane ir mano šeimą. Prokuratūroje taip pat dar vyksta tyrimas dėl komentarų, nukreiptų prieš mane. Buvau ten vadinamas bedarbiu, pašalpiniu, linkėta bloga mano šeimai. Teismo salėje elgiausi pagarbiai, už žodžius, kuriuos pasakiau, atsiprašiau. Tačiau vis tiek likau kaltas. Skųsiu“, – sakė A. Kvietkauskas.
A. Kvietkauskas išgarsėjo 2007 metais tuometinį merą Česlovą Daugėlą internetiniuose komentaruose išvadinęs įvairiais epitetais, pateikęs daugybę kaltinimų. A. Kvietkauskui tuomet priteista 5 tūkst. litų bauda, kurios vyriškiui pavyko išvengti.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)