Miroslavo ugniagesiai išgelbėjo vyro gyvybę, tačiau ligoninėje ji užgeso

, Daina Baranauskaitė
Miroslavo ugniagesiai išgelbėjo vyro gyvybę, tačiau ligoninėje ji užgeso

S. Kizelį iš balos išgelbėjo Miroslavo ugniagesiai gelbėtojai V. Rinkevičius ir S. Valūnas (nuotraukoje).

Trečiadienio naktį Miroslavo ugniagesiams gelbėtojams teko vykdyti nekasdienę operaciją. Pagal gyventojų iškvietimą, prie šalikelėje esančios negilios balos menkaverčiuose alksniuose įsipainiojo 47-erių vyriškis. Aukštielninko kritusio vyro galva įstrigo tarp dviejų medelių, jis buvo pusiau apsemtas vandens. Ugniagesiai išgelbėjo vyriškį, tačiau ligoninėje šis, deja, mirė.
Alytaus rajone, Miroslavo seniūnijoje, Pupasodžio kaime, 47-erių vyriškį mirtis užklupo kone namų kieme. Vos už kelių dešimčių metrų nuo savo namo nežinia, dėl kokių priežasčių: gal bandydamas trumpinti kelią, jis įbrido į pakelėje esančią nedidelę balą ir įsipainiojo į jaunų alksnių medelius. Manoma, kad vyriškis virto aukštielninkas ir galva įstrigo tarp dviejų medelių kamienų. Du praeiviai, išgirdę vyro aimaną, iškvietė ugniagesius. Oras tąnakt buvo prastas.
„Nors oras buvo prastas, atvykome gana greitai. Turime prožektorius, pasišvietėme, kolega staigiai puolė į vandenį ir ėmė traukti vyriškį. Kartu jį ištraukėme. Vyras dejavo, sąnariai dar nebuvo sustingę, kojos lankstėsi. Trynėme rankas ir kojas. Paklojome savo striukes, užklojome ir laukėme medikų“, – apie tos nakties įvykius pasakojo Miroslavo ugniagesys gelbėtojas Valdas Rinkevičius.
Miroslavo ugniagesiai gelbėtojai nedelsdami puolė į negilią balą ir ištraukė dejuojantį vyrą, kuris dar buvo sąmoningas. Jo namai visai šalia, tad ugniagesiai jį planavo nešti į šilumą, tačiau kišenėse raktų nerado, tad nusivilko savo striukes ir bandė gelbėti 47 metų vyrą, sušalusį lediniame vandenyje.
„Neturėjome gelbėjimo ratų, tačiau net nesudvejojom dėl balos gylio. Ji tikrai negili. Žmogus buvo išgelbėtas. Jau taip džiaugėmės, kad nors vieną pavyko išgelbėti prieš šventes“, – pasakojo taip pat  gelbėjimo operacijoje dalyvavęs Miroslavo ugniagesys gelbėtojas Saulius Valūnas.
Po sėkmingos operacijos ugniagesiai gelbėtojai, jau važiuodami namo, džiaugėsi, kad prieš gražiausias metų šventes pavyko išgelbėti žmogaus gyvybę. Deja, netrukus sulaukė policijos pareigūnų skambučio, kad vyras mirė. Ko jis vėlai vakare vaikštinėjo šalia namų ir kokiomis aplinkybėmis įsipainiojo alksnyne, nežinia.
Dėl šio įvykio Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)