Per naktį senolę kankinusiam plėšikui teko tenkintis 15 eurų grobiu ir dešra

, Daina Baranauskaitė
Per naktį senolę kankinusiam plėšikui teko tenkintis 15 eurų grobiu ir dešra

M. Stagniūnienė tvirtina atpažinusi užpuoliką, tačiau pareigūnai kol kas jo nerado, mat šis slapstosi.

Alytaus rajone gyvenanti 70-metė praėjusį savaitgalį išgyveno tikrą košmarą. Naktį per langą įlipęs plėšikas surišo senolei rankas, kojas, užkimšo burną ir reikalavo pinigų. Iki ketvirtos valandos ryto įsibrovėlis buvo pas moterį, ieškojo pinigų, tačiau teko pasitenkinti vos 15 eurų grobiu ir dešra. Senolė tvirtina, kad užpuoliką atpažino, mat šis prieš kelias dienas buvo užsukęs atsigerti vandens.
Alytaus rajono gyventoja Marijona Stagniūnienė džiaugiasi po savaitgalio likusi gyva. 70-metė moteris šeštadienį prieš pat vidurnaktį išgirdo keistus garsus. Viena mažame kaimelyje gyvenanti moteris iškart įtarė, kad įsibrovė plėšikas.
„Lyg kas susibeldė. Ir girdžiu – šlepsėjimas, žingsnius girdžiu. Nes čia mano miegamas, o ten, kur svetainė, jis išėmė langą ir įlipo. Jis pas mane pirmiausia buvo prieš tris dienas atsigerti vandens. Aš jį pažinau“, – pasakojo senolė. 
Moteris tvirtina tąkart atėjusį taikiu tikslu – tiesiog atsigerti – jauną vyrą ji gerai įsidėmėjusi.„Jis buvo su raudonais marškinėliais, tatuiruote ant kairės rankos. Jis pasėdėjo, pasidairė. Oi, sakau aš, prastai gyvenu, vaikai vienas Kaune, kitas Švedijoj“, – atmintyje jųdviejų pokalbį atgamino moteris.
O naktis iš šeštadienio į sekmadienį moteriai atmintyje įsirėžė kaip viena skausmingiausių. „Aš pradėjau rėkt. Galvoju, kas čia. Juk durys uždarytos. Kas čia darosi, kas apvogt nori. Pradėjau spiegt ir griebiau miegame jungiklį. Aš kokią sekundę tą jungiklį įjungiau, tačiau jis išjungė. Per tą minutėlę mačiau, kad jisai“, – įsitikinusi M. Stagniūnienė.
Senolė įtaria, kad ją užpuolė tame pačiame kaime gyvenantis neseniai iš pataisos namų grįžęs jaunas vyras. Moteris sako, kad neseniai pardavė žemės, tad galėjo pasklisti kalbos, kad turi pinigų. Tačiau senolė lyg nujausdama gautą sumą iškart atidavė sūnui, pasilikdama tik 15 eurų, kurie ir tapo plėšiko grobiu.
„Kambary rado pagalvę ir palą, tai jis pasiruošė surišt, pančius pasidaryt. Numetė mane ant lovos. Uždėjo pagalvę, aš pradėjau rėkt. Jis sako nerėk – gausi peilį. Paskui jis suplėšė tą palukę, užrišo burną, surišo rankas, kojas ir tų pinigų reikalavo. Sakau, yra 15 eurų, imk, vaikeli, nedaryk man nieko blogo. Paėmė 15 eurų, atsidarė šaldytuvą, mano telefonu žibina ir matau, kad tas. Ten dešrukę paėmė. Dėl to nesijaudinu“, – sakė senolė.
Plėšikas nuo vidurnakčio pas senolę prabuvo iki 4 valandos ryto ir pasišalino. Moteris maldavo, kad jos neliestų. „Sakau, leisk mani, katuli. O jis nesutinka. Paskui sėdėjo jis, sėdėjo. Ramiai gulėjau, kaip pagimdyta. Aš gražiai prašiau. Jei piktuoju, gal būtų peilis, mėlynės. Jis pasėdėjo, žiūri 4 valandos. Sako, tik niekur neik, nes lauke būsiu ir tau gali bloguoju baigtis. Aš jam gražiai sakiau, pasimelsiu už tave, būk tu geras, pasigailėk, man 70 metų. Gerai, kad jis manęs neišprievartavo“, – baisiausią naktį prisimena moteris.
Apie 7 valandą ryto senolė nubėgo pas kaimynus. Iš pradžių paskambino įtariamojo tėvams ir kvietė atvažiuoti, pasikalbėti. Tačiau nesulaukė. Tuomet kaimynai patys paskambino policijos pareigūnams. Šie atvykę paėmė pirštų antspaudus. Trečiadienio duomenimis, pareigūnai senolės nurodyto įtariamojo nerado. Jis slapstosi.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)