Nerandantys, kur išsinuomoti sporto salę, alytiškiai grasina sportą iškeisti į alkoholį

, Alius Mikelionis
Nerandantys, kur išsinuomoti sporto salę, alytiškiai grasina sportą iškeisti į alkoholį

R. Murauskas: „Nebus salės – eisim gerti“.

Grupė aktyvų gyvenimo būdą propaguojančių alytiškių turėjo tradiciją kiekvieną sekmadienį žaisti krepšinį. Rezultato nesiekiantys vaikinai rengė mėgėjiškas varžybas, o už salę Dzūkijos pagrindinėje mokykloje mokėjo pagal patvirtintus įkainius – 9 eurus už valandą. Tačiau šiais metais vaikinai išgirdo, jog salė jiems nebus nuomojama. Vaikinai tikėjosi išsinuomoti kitos mokyklos salę, tačiau, kur besikreipdavo, sulaukdavo neigiamo atsakymo.
„Maždaug dešimt metų nuomojome Dzūkijos pagrindinės mokyklos sporto salę, bet šiais metais pranešė, jog pasiieškotume kitur. Sekmadienį pažaisti susirinkdavo ir vyresni, ir jaunimas. Grįžę savaitgaliui studentai klausia, kodėl nežaidžiam, o mes nieko negalim pasiūlyti. Mums aiškina, kad mokyklose pasikeitė tvarka, kad mokyklą saugo apsauga ir nėra kam salės atrakinti. Belieka tik pečiais gūžčioti. Keista, kad valdžia kovoja prieš alkoholį, girtavimą, bet čia išeina atvirkščiai. Spaudžiama link to, kad reiks pijokauti laisvu laiku, o ką daryti? Laisvalaikį leisim kitokiu būdu“, – sakė aktyvų gyvenimo būdą propaguojantis Raimondas Murauskas.
Tiesa, savo paslaugas pasiūlė Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centras už salę paprašydamas triskart daugiau – po 28 eurus už valandą.
Dzūkijos pagrindinės mokyklos direktorė Vilija Sušinskienė patvirtino, kad salė krepšininkams nuomojama nebus bent jau iki sausio mėnesio, nes tam neskirta lėšų. Esą  už nuomą gaunama mažiau pinigų, nei tenka sumokėti budinčiajam. Jokių pretenzijų dėl vaikinų buvimo salėje direktorė neturi. Pagrindinė problema – finansai. Jeigu savivaldybė padengtų išlaidas, mokykla mielai įsileistų sportininkus, o iki tol salė sekmadienį bus tuščia, mokykla – užrakinta. 
Netekę galimybės sportuoti alytiškiai nusprendė parašyti elektroninį laišką Alytaus miesto merui Vytautui Grigaravičiui ir labai nustebo, kad net ir po darbo meras parašė jiems atsakymą su pažadu padėti išspręsti problemą.  
Alytaus miesto savivaldybės atstovai tikisi, kad atsiras ir daugiau norinčių sportuoti, tuomet vienoje iš mokyklų dirbtų budėtojas, kuris įleistų aktyvų gyvenimo būdą propaguojančių alytiškių grupes. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)