Netoli Alytaus apvirto moters vairuojamas automobilis su dviem mažamečiais

, Alius Mikelionis
Netoli Alytaus apvirto moters vairuojamas automobilis su dviem mažamečiais

Laimei, žmonės nenukentėjo.

Pirmadienį į darželį ir mokyklą du vaikus vežusi moteris pateko į avariją. Nelaimė nutiko prieš aštuonias. Automobiliu „Opel Astra“ nuo sodų bendrijų „Vyturėlis“ ir „Dzūkija“ į Alytų važiavusi vairuotoja nesuvaldė transporto priemonės. Automobilis nulėkė nuo kelio ir apvirto. Opelyje buvo šešiametis ir aštuonmetis. Abu vaikus pavyko išvaduoti iš sumaitoto automobilio. Jie išvežti į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę. Pirminiais duomenimis, sužalojimų pavyko išvengti. Pirmadienį ryte medikai dar tyrė automobiliu važiavusius asmenis. Į įvykio vietą atskubėjęs nukentėjusiosios sutuoktinis sako, jog kelias buvo labai slidus, nepadėjo net naujos žieminės padangos.
Dažnai šiuo keliu važiuojantys sako pastebėję, kad būtent šioje kelių šimtų metrų kelio atkarpoje būna itin slidu, o barstoma prastai. 
Tai jau ne pirmas eismo įvykis šioje vietoje. Nesenai nuo kelio nulėkė „Audi“ markės automobilis. Žmonės, patekę į avarijas, susiduria su dar viena problema: išgirdę, kur įvykusi nelaimė, evakuatoriai abejoja, ar pavyks išvilkti automobilį. Esą šlaitas čia toks status, kad ne visuomet pavyksta.
Sodų bendrijos „Vyturėlis“ gyventojas Andrius Černiauskas anksčiau kreipėsi į Alytaus rajono savivaldybės Komunalinio ūkio skyrių prašydamas pasirūpinti keliu.
„Prašiau, kad bent krūmus nuo važiuojamosios kelio dalies nugenėtų ir keliose vietose kelkraštyje duobes užlygintų. Alytaus rajono savivaldybės Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas, atvirai pasakius,  „parodė vidurinį pirštą“. Paskui buvo toks atvejis, kai jauna motina su vaiku ir šuniu nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Laimei, per daug niekas nesusižeidė. Tada vėl paskambinau Alytaus rajono savivaldybės Komunalinio ūkio skyriui. Praradęs viltis jau norėjau savo lėšomis nupirkti sunkvežimį žvyro, bet po kiek laiko ėmė tvarkyti pakeles“, – sakė Alytaus rajone, SB „Vyturėlis“ gyvenantis A. Černiauskas.
Šių metų Alytaus rajono biudžete dviem milijonais eurų daugiau skirta Komunalinio ūkiui skyriui. Vasario pradžioje tvirtinant biudžetą tarybos narys Vytautas Mikelionis akcentavo prastai valomus kelius į šalia Alytaus esančias sodų bendrijas. 
Tąkart Alytaus rajono meras sutiko, kad kelius valyti reikėtų dažniau, tačiau dalis soduose gyvenančių asmenų savo gyvenamąją vietą deklaruoja mieste ir mokesčių dalis atitenka į miesto biudžetą, o valymo išlaidos tenka rajono savivaldybei.

Komentarai

lace wigs,bob wigs

lace wigs,bob wigs https://youtu.be/3KO3e4I3_24 are beyond attractive. I really like them soo considerably! They're soo furry. I just acquired these and so they actually make me sooo delighted. Pretty exclusive!

lace wigs,bob wigs

lace wigs,bob wigs https://youtu.be/3KO3e4I3_24 100% Impeccable, superbe rubrique, seul grand merci au contraire cette accord !

Pareillement à l'accoutumée:

Pareillement à l'accoutumée: qualité, sérieux et efficacité! qui du bonheur, vendeur de human hair wigs https://youtu.be/3KO3e4I3_24 à main

I carry my frontal lace wigs

I carry my frontal lace wigs https://youtu.be/3KO3e4I3_24 when actually situation allows. I like them given that they are nice.

These are typically actually

These are typically actually some great human hair wigs https://www.youtube.com/watch?v=ovU7TuvxKA8. They're so pleasant and manner. However, I would not bring them during the rain or snow.

Am happy with these frontal

Am happy with these frontal lace wigs https://youtu.be/3KO3e4I3_24 .

Très bon vendeur , blonde

Très bon vendeur , blonde lace wigs https://youtu.be/3KO3e4I3_24 conforme à la description*Très sérieuse

lace wigs,bob wigs

lace wigs,bob wigs https://youtu.be/3KO3e4I3_24 Je suis très satisfaite, indulgence.

human hair wigs

human hair wigs https://youtu.be/3KO3e4I3_24 Burberry impeccable

blonde lace wigs

blonde lace wigs https://www.youtube.com/watch?v=ovU7TuvxKA8 Entier Levant Extraordinaire Ut MAGIQUE ! QUE PARFAIT 1 DES MEILLEURS J'ADORE Moi REVIENDRAI

i acquired these lace

i acquired these lace wigs,bob wigs https://www.youtube.com/watch?v=ovU7TuvxKA8 today!!! and that i have convey them for only two hours and i am in love with them!!!! cant wait around to have one more 1

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)