Netoli Alytaus nuo kelio nulėkė ruso vairuojamas sunkvežimis

, Alius Mikelionis
Netoli Alytaus nuo kelio nulėkė ruso vairuojamas sunkvežimis

Žmonės nenukentėjo.

Trečiadienį apie 8 valandą netoli Alytaus kelionę baigė Rusijoje registruotas sunkvežimis MAN. Pirminiais duomenimis, iš Pamaskvės į Olandiją gėlių krovinio parvežti vykusiam rusų vairuotojui pasidarė bloga. Netoli Kaniūkų tilto nuo kalno leidęsis sunkvežimis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir išvertęs kelis pakelės medžius sustojo šalikelėje. Vilkike buvo ir antras vairuotojas, kuris atsibudo tik kai vilkikas nulėkė nuo kelio.
„Šone sėdėjau, net išsigąsti nespėjau, išsigandau tik vėliau. Dabar reikės kažkaip ištraukti mašiną. Yra įmonės atstovybė Kalvarijoje. Turi atvykti pagalba“, – sakė sunkvežimyje buvęs antrasis vairuotojas.
Laimei, kai sunkvežimis pakeitė važiavimo kryptį, į kalną važiavęs lengvasis automobilis buvo už keliasdešimties metrų. Antraip transporto priemonės būtų susidūrusios kaktomuša. Sunkvežimio vairuotojas buvo blaivus. Eismo įvykio metu apgadintas vilkikas ir šaldytuvas kelionės į Olandiją tęsti negalėjo. Iškviestas evakuatorius išgabeno apgadintą transporto priemonę į Lietuvoje esančią įmonės atstovybę.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)