Panemuninkėlių kaime siautėja gyvūnų kankintojas

, Daina Baranauskaitė
Panemuninkėlių kaime siautėja gyvūnų kankintojas

Sodininkų bendrijos pirmininkas V. Baranauskas pats ne kartą ant kelio ženklų ir skelbimų lentos rado kačiukų lavonėlius.

Alytaus rajone, Panemuninkėlių kaime, per  daugiau nei pusmetį  ant skelbimų lentos ir kelio ženklų pakarta tuzinas kačių. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, tačiau įtariamasis kol kas nenustatytas.
Sodininkų bendrijos „Versmė“ pirmininkas Vaclovas Baranauskas kreipiasi į gyvūnėlių kankintoją ir prašo liautis. Iš pradžių žmonės manė, kad tai liausis ir nesikreipė į pareigūnus, tačiau vėliau gyvūnėlių kankintojas ėmė varyti siaubą.
„Kai radome pakartą trečią katytę – jau kreipėmės į pareigūnus. Įdėmiai apžiūrėjus nusikaltimų vietas, pastebima, kad braižas tas pats. Naudojama ta pati žalsva virvelė. Gal tas žmogus neapkenčia gyvūnų. Įtariame, kad jis susidoroja su beglobiais gyvūnais. Juos gaudo ir žudo. Tačiau vienas sodininkas pasakojo, kad jo katinas buvo kurį laiką dingęs ir sugrįžo įbaugintas, šlubuojantis“, – kalbėjo sodininkų bendrijos „Versmė“ pirmininkas V. Baranauskas.
Kas taip negailestingai susidoroja su gyvūnais, aiškinasi Alytaus policija, tačiau kol kas įtariamasis nenustatytas. 
„Kol kas negalima užčiuopti siūlo galo. Ar tas žmogus iš sodininkų bendrijos, ar iš kaimo. Viena aišku, kad žmogus pavojingas“, – sakė V. Baranauskas.
Įsisiautėjusį gyvūnų skriaudėją žmonės vadina maniaku. Daugeliui sunku suvokti, kas galėtų ant žalsvos virvelės taip negailestingai užnerti niekuo dėtus gyvūnėlius.
„Mes čia naujakuriai, gal prieš mėnesį atsikraustėme gyventi. Girdėjau apie šiuos atvejus, baugu. Tačiau vis tiek tas žmogus prieis liepto galą ir bus demaskuotas“, – kalbėjo sodininkų bendrijos narys  Virginijus Baukys.
„Jau galėtų bijoti Dievo toks žmogus. Žinokite, baisu klausyti, kas čia darosi“, – kalbėjo sodininkų bendrijos narys Vincas Matuzevičius.
Sodininkų bendrijos „Versmė“ pirmininkas pastebi, kad nemalonūs įvykiai kartojasi per pilnatį. Vyriškis pats ne kartą rado pakartus gyvūnėlius ir apie tai vis praneša pareigūnams.
„Kai tik pilnatis – tai ir kačiukų lavonėliai. Tai greičiausiai nelabai stabilios psichikos žmogus“, – mano V. Baranauskas.
Beje, birželio pradžioje konteineryje čia rasta višta bei gyvas išmestas šuo.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)