Pasibaigė nacionalinis moksleivių aplinkosauginis projektas „EKOMOKYKLA“

Pasibaigė nacionalinis moksleivių aplinkosauginis projektas „EKOMOKYKLA“

Pasibaigė nacionalinio moksleivių aplinkosauginio projekto „EKOMOKYKLA“ konkursas „Geriausia ekoidėja“, pasirašius EKOMOKYKLOS deklaraciją įsipareigota prisidėti prie gamtai draugiško ir atsakingo elgesio mokyklų tinklo.
Lapkričio 29 d. į finalinį renginį Visuomenės harmonizavimo parke, Prienų r., susirinko 22  komandos. Pagrindinis prizas, dėl kurio varžėsi Lietuvos moksleivių komandos – dviračiai. Simno gimnazijos komanda „Ekožiniai“ pristatė savo darbą „ABĖCĖLĖ“.  Pasak moksleivių, buvo sunku, nes prisistatė pirmi, o ir konkurentų darbai buvo ne mažiau įdomūs, bet kartu ir labai skirtingi. „Turėjome galimybę pasisemti idėjų, supratome, kad reikia mąstyti „dideliais žingsniais“ į priekį, sieti dabartį su ateitimi pasitelkiant inovacinius sprendimus“, – mintimis dalinosi mokytoja Rima Pavolienė.
 Komisija apdovanojo visas komandas: mokiniams įteikė dalyvio pažymėjimus  ir vertingas rėmėjų dovanas, dviračiai atiteko Klaipėdos komandai.
Simno gimnazijos komandos mokiniai gavo kvietimus į ONE nuotykių parką Druskininkuose, kompaktinį diską „Lietuvos raudonoji knyga“, knygų „Žaliųjų akinių paslaptis“ ir plakatų į biologijos kabinetą.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)