Perėjoje automobilis partrenkė pėsčiąją

, Alius Mikelionis
Perėjoje automobilis partrenkė pėsčiąją

Moteris gydoma Traumatologijos skyriuje.

Praėjusį antradienį apie 10 valandą Alytaus mieste, Naujojoje gatvėje, ties 74 namu, automobilis „Opel Zafira“ partrenkė pėsčiųjų perėja ėjusią pagyvenusią moterį. 
Policijos duomenimis, transporto priemonė išvažiavo iš PC RIMI aikštelės ir nepastebėjo pėsčiosios. Greitis nebuvo didelis, tačiau moteris užkrito ant automobilio variklio dangčio, o paskui nukrito ant asfalto. Vairuotojas aiškino, kad eismo nelaimė įvyko, kai jį trumpam apakino saulė. Nukentėjusioji greitosios pagalbos automobiliu išvežta į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę, jai nustatytas dubens kaulų lūžis. 1943 m. gimusi moteris gydoma Traumatologijos skyriuje.   Pareigūnai nustatė, kad vairuotojas buvo blaivus. Pėsčiųjų perėja dėl neveikiančio šviesoforo eismo įvykio metu buvo nereguliuojama.
Šioje perėjoje vairuotojai ir pėstieji turi būti itin atidūs, mat jau savaitė, kaip neveikia šviesoforas. Priminsime, jog lapkričio 29-osios vakarą, kaip įtariama, gatvės lenktynių metu automobilis „Subaru“ išvertė stulpą ir šviesoforą. Dėl trumpojo jungimo linijoje neveikė šviesoforas prie Alytaus arenos, Alytaus poliklinikos ir minėtos perėjos Naujojoje g. (ties PC RIMI). Kada bus sutvarkytas šviesoforas, neaišku. Juos prižiūrinčios bendrovės atstovas minėjo, jog gedimas rimtas, o išlaidos gali siekti ir dešimt tūkstančių eurų.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)