Perėjose toliau žalojami pėstieji

, Alius Mikelionis
Perėjose toliau žalojami pėstieji

Perėjose turi būti atidesni ir pėstieji.

Gruodis – vienas tamsiausių mėnesių metuose, šiuo metu dėl prasto matomumo įvyksta daugiau eismo nelaimių, neretai ir pėsčiųjų perėjose.
Gruodžio 11-osios pavakarę Naujojoje gatvėje, netoli prekybos centro „Lidl“, automobilis „Toyota“ partrenkė perėja ėjusį žmogų. Pėsčiajam pagalbą suteikė atvykę medikai.  
Gruodžio 7 dieną Statybininkų–Volungės gatvių žiedinės sankryžos perėjoje automobilis „Opel Corsa“ partrenkė 1950 metais gimusią moterį. Nukentėjusioji dėl sužalojimų išvežta į ligoninę.
Gruodžio 5 d. rytą Naujojoje gatvėje, ties PC „Rimi“, trumpam saulės apakintas vairuotojas partrenkė perėja ėjusią 1943 metais gimusią alytiškę. Laimei, automobilio greitis nebuvo didelis, tačiau pilietė patyrė sužalojimus, dėl kurių gydoma ligoninėje.
Saugaus eismo komisija jau skelbė, kad bus papildomai apšviesta dar 10 perėjų, o kol judriausios perėjos skendi tamsoje, žalojamai pėstieji. Nors pėsčiųjų perėjose pirmumą ir turi pėstieji, tačiau šie turėtų įsitikinti, kad vairuotojai juos pastebėjo, ir tik tada eiti per gatvę.

Komentarai

Fantastic comfort and

Fantastic comfort and fashionth, and i like frontal lace wigs https://www.youtube.com/watch?v=ovU7TuvxKA8!

frontal lace wigs

frontal lace wigs https://youtu.be/3KO3e4I3_24 are great to help keep you trend!

Is There Any?

Is There Any?

When is the best time to

When is the best time to

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)