Peržengtos ribos: triguba vagystė tiesiai prieš vaizdo kameras

, Alius Mikelionis
Peržengtos ribos: triguba vagystė tiesiai prieš vaizdo kameras

Ilgapirščiai darbavosi nesibaimindami vaizdo kamerų.

Lapkričio 11 dieną į vagišių akiratį pateko įmonė „Stokker“, kuri Alytuje prekiauja darbo įrankiais. Parduotuvės vaizdo kameros užfiksavo tris asmenis, kurie net nesislėpdami tiesiai prieš vaizdo kameras ėmė už striukių grūsti prekes. Kol vienas vagiliavo, kiti žvalgėsi, vėliau vyrai keitėsi vaidmenimis. 
Ši vagystė viena keistesnių, mat vogė visi trys į parduotuvę užėję vyrai. Prasčiausiai sekėsi trečiajam ilgapirščiui. Vyriškis neįvertino savo sugebėjimų. Iš pradžių įsikišo per didelį raktų rinkinį. Supratęs, kad neliks nepastebėtas, jis išsiėmė įrankius, tvarkingai atgal uždėjo kainą ir pasikeitė į mažesnį rinkinį. Iš parduotuvės išėjusi trijulė pardavėjui, kuris tuo metu parduotuvėje buvo vienas, sukėlė įtarimą. Vėliau atsisukę vaizdo kamerų įrašą darbuotojai ir pastebėjo vagystę. 
„Stokker“ atstovai vaizdo medžiagą atsiuntė „Dainavos žodžiui“ ir naujienų portalui Alytausgidas.lt taip tikėdamiesi, kad ilgapirščiai bus paviešinti ir atpažinti. Taip ir atsitiko: komentarų rubrikoje alytiškiai parašė įtariamųjų pavardes.   
Redakcijos žiniomis, reportažą pamatę policijos pareigūnai gatvėje atpažino įtariamąjį, kuris pastebėjęs pareigūnus spruko. Policininkams pavyko sulaikyti vyrą. 
Įvykį tiria Alytaus apskrities VPK pareigūnai. Redakcijos žiniomis, pas sulaikytąjį rasta ir kitų, kaip įtariama, pavogtų daiktų. Ar buvo rasti iš įmonės „Stokker“ pavogti įrankiai, kol kas informacijos nėra. Dėl vagystės įmonė patyrė beveiki 200 eurų žalą.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)