Pėsčiųjų tako trinkelės bus ardomos ir kitoje atkarpoje

, Alius Mikelionis
Pėsčiųjų tako trinkelės bus ardomos ir kitoje atkarpoje

Asfaltas pakeis trinkeles ir atkarpoje nuo Sudvajų iki Statybininkų gatvės.

Alytus turi kuo pasigirti, mat per miestą driekiasi dviračių takai, kuriais pasivažinėti atvyksta ir kitų miestų gyventojai. Pagrindiniu traukos traukos objektu jau spėjo tapti aukščiausias Lietuvoje pėsčiųjų ir dviratininkų tiltas per Nemuną, kurio link ir vykstama Sveikatingumo taku. Takas driekiasi beveik per visą miestą, jis nutiestas išardžius geležinkelio bėgius. Praėjus keliems dešimtmečiams nuspręsta išmontuoti dalį plytelių ir vietoje jų pakloti asfaltą. UAB „Parama“ vyrai jau paklojo papildomą  sluoksnį žvyro atkarpoje nuo Pulko iki Sudvajų gatvės. Pagal projektą, asfaltas pakeis plyteles atkarpoje nuo Pulko iki Statybininkų gatvės, kitur danga artimiausiu metu keičiama nebus.
Išmontavus plyteles paaiškėjo, kad reikia ne tik papildomai skaldos, bet ir remontuoti geležinkelio tiltelį, nes per temperatūrinius sujungimus byra žvyras. Dėl to kelininkų darbai užtruko kiek ilgiau nei planuota.
Asfaltas paklotas paskutinėmis balandžio dienomis, tačiau darbai tuo nesibaigs. Iškart bus imamasi atkarpos nuo Sudvajų iki Statybininkų gatvės.
Pasak Statybos sk. vyriausiojo specialisto Sigito Stumbro, į Alytaus miesto savivaldybę ne kartą kreipėsi neįgaliųjų atstovai, kurie prašė tiesiant naujus takus kloti asfaltą, o ne trinkeles. Prie tokių pageidavimų prisidėjo ir dviratininkai. Esą asfaltu važiuoti patogiau. Tuo tarpu kalbinti alytiškiai mano, kad trinkelės dar galėjo tarnauti.
Išmontuotos plytelės bus panaudotos švietimo įstaigų teritorijose bei tiesiant šaligatvį nuo Kernavės 8 namo iki Likiškėlių gatvės.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)